Strona główna → Wielki Konkurs Mikołajkowy

Pytanie 3.

Pytanie 2.

Pytanie 1.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wielki Konkurs Mikołajkowy

Samorząd Uczniowski we współpracy z Radą Rodziców organizuje w czasie zdalnego nauczania

Wielki Konkurs Mikołajkowy.

Celem konkursu jest nagradzanie wszystkich, którzy chcą pokazać innym, że czas pandemii nie jest przeszkodą do wspólnej zabawy i radosnego spędzania przedświątecznego czasu.

Konkurs jest wielozadaniowy i będzie podzielony na kategorie wiekowe. Rozpocznie się 23 listopada i będzie trwał do 31 grudnia 2020 r.

Uczestników konkursu będziemy nagradzać w różny sposób.

·        Upominki od Rady Rodziców.

·        Dodatnie punkty z zachowania od wychowawców.

·        Oceny celujące lub bardzo dobre od nauczycieli plastyki, techniki, informatyki i języka polskiego.

Informujemy, że prace nadesłane przez uczniów oraz wyniki konkursu będą umieszczane na stronie internetowej szkoły.

Uczniowie klas I i II

Dla was przygotowaliśmy mikołajkowe karty z życzeniami. Prace możecie wykonać dowolną techniką: kredkami, farbami (może macie inny ciekawy sposób jak ozdobić swoją malowankę). Tę kartkę zróbcie dla kolegi, koleżanki czy pani, której chcecie sprawić dużo radości w tym trudnym przedświątecznym czasie. Zachowajcie te karty w domu. Gdy wrócimy do szkoły podarujecie je tym osobom, dla których je zrobiliście.

Pracę należy też podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać klasę. Następnie zróbcie zdjęcie swojej malowanki i prześlijcie na adres: konkurs@psp1.radom.pl. W temacie proszę wpisać „kartka”. Poproście o pomoc rodziców lub rodzeństwo. Na wasze prace czekamy do 11 grudnia.

Kartka mikołajkowa - pobierz

Uczniowie klas III, IV, V

Dla was przygotowaliśmy mikołajkowy quiz. Od poniedziałku 23 listopada do 4 grudnia będziecie otrzymywali pytania, na, które należy udzielić odpowiedzi. Każdego dnia będą publikowane dwa pytania na stronie szkoły w Strefie Ucznia w zakładce: Konkurs Mikołajkowy, między godziną 14-16. Po rozwiązaniu zagadki, odpowiedzi wysyłacie tego samego dnia na adres: konkurs@psp1.radom.pl w temacie wpisując numer pytania np: Pytanie 1, Pytanie 2 itd.

Uczniowie klas VI, VII, VIII

Specjalne zadanie, które pozwoli rozruszać waszą wyobraźnię i obudzić ducha fantazji. Napiszcie opowiadanie o przygodzie św. Mikołaja i stwórzcie niezwykłą historię.

Zaskrzypiał śnieg pod saniami Mikołaja. Z oddali słychać było rozpędzone renifery. Gdy Mikołaj z pełnymi worami prezentów, ulicami miasta zbliżał się do naszej szkoły, patrol policji drogowej zatrzymał rozpędzone sanie. Z pomocą Mikołajowi przyszedł niezwykły bohater czyli Ty  …....

Podpisaną pracę należy przesłać do 15 grudnia na adres konkurs@psp1.radom.pl, w temacie wpisując „opowiadanie”.