Strona główna → Kadra

Kadra

DYREKTOR SZKOŁY

Bogusz Florczak, Radom

mgr Bogusz Florczak


WICEDYREKTORZY SZKOŁY


         ----------------------------

mgr Jolanta Dąbrowska                     mgr Elżbieta Socha

 


NAUCZYCIELE

Przyroda

Czyżewska Jolanta, Suwała Edyta, Iwona Gawrońska

Biologia

Edyta Suwała, Jolanta Czyżewska

Chemia

Ida Zakrzewska, Magdalena Dąbrowska

Fizyka

Ida Zakrzewska

Geografia

Ida Zakrzewska, Edyta Suwała, Iwona Gawrońska

Matematyka

Gawrońska Barbara,  Michalska Bogusława, Mroczek Elżbieta, Aneta Kwalińska, Agnieszka Kruk-Maj

Historia

Węgrzycka Małgorzata,

Język polski

Bajon Małgorzata, Kapciak Izabela, Różycka Aneta, Tomczyk Katarzyna, Agnieszka Mężyk, Beata Koptas

Język angielski

Bartkowiak Bernadetta, Kłosowska Karolina, Kozera Lidia, Nowak Magdalena, Rejmer Renata, Ida Kwietniewska

Język niemiecki

Justyna Piecyk

Wiedza o społeczeństwie

Anita Olszewska-Zapłata

Zajęcia techniczne

Majkusiak Halina, Anna Budzińska,

Zajęcia komputerowe

Chłosta Adam Jacek, Halina Majkusiak

Plastyka 

Chojnacka Anna, Bożena Natora, Grażyna Pyrgiel

Muzyka

Chojnacka Anna  

Wychowanie fizyczne

Bogusz Florczak, Górka Edyta, Liwanowski Paweł, Majewska Aldona, Włoskiewicz Piotr, Marcin Fokt, Krzysztof Gregorczyk

Religia

Piwowarczyk Monika, Szymczyk Anna, s.Małgorzata Rusek, ks. Filip Gumiński

Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

Falkiewicz Marzena, Gumińska Małgorzata, Jędrzejewska Barbara, Natora Bożena, Soroczyńska Danuta, Stępień Maria, Stępniewska Małgorzata, Sulima Halina (urlop), Wlazło Aleksandra (urlop), Ewelina Włodarczyk-Gagacka (urlop), Wrochna Elżbieta, Ilona Gruszczyńska, Dziurzyńska Dorota

Nauczyciele wspomagający

Gawrońska Iwona, Górska Mariola, Jakubiak Anna, Konarska Beata, Peregończuk Alina, Socha Elżbieta, Wichowska Anna, Bidas Katarzyna, Małecka Barbara, Monika Piwowarczyk, Paulina Kopyt, Karolina Nowikow, Dulepska Małgorzata, Anna Grabska, Magdalena Śledź

Biblioteka

Bajon Małgorzata, Jolanta Dąbrowska, Marzena Solecka 

Świetlica

Anna Franecka, Halina Górniak, Roman Waszko, Małgorzata Nowak

Pedagog

Anna Wiśniewska,

Psycholog

Anna Lewandowska-Zaczek

Logopedzi

Anita Pęksyk-Sokalska, Agnieszka Puzianowska-Zdunek 

Pracownicy administracji

Anna Zajączkowska - główna księgowa,
Justyna Siebyła - samodzielny referent ds. kadr i płac,
Ewelina Zawłocka - samodzielny referent ds. kadr i płac, 
Magdalena Klimek - sekretarz szkoły (urlop),
Joanna Pawlak - sekretarz szkoły,
Izabela Baćmaga - Sułecka - intendentka,
Katarzyna Bartosiewicz - Paprocka - specjalista ds. bhp, 
Adam Jacek Chłosta - operator systemów komputerowych.

Pracownicy obsługi 

Małgorzata Popielarska 
Józefa Tomala 
Anna Lech 
Barbara Minor 
Magdalena Majewska 
Małgorzata Perłowska 
Wanda Grabowska 
Jolanta Marchewka 
Lidia Sałbut
Aneta Kupisz
Andrzej Fijałkowski
Andrzej Powideł
Henryk Hajduła