Strona głównaGaleria → Plan filmowy Karbala

Plan filmowy Karbala

W dniu 24 maja 2016r. odbyła się zorganizowana przez Samorząd Uczniowski pod opieką p. Edyty Suwały, p. Magdaleny Nowak oraz Dyrektora Szkoły p. Bogusza Florczaka wycieczka do Warszawy.

Była to nagroda dla tych uczniów naszej szkoły, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce lub sporcie oraz za działalność w Samorządzie Uczniowskim i Wolontariacie.

Celem wyjazdu było obejrzenie jednej z najsłynniejszych mobilnych wystaw świata - wystawy „Titanic” eksponującej ponad 200 oryginalnych przedmiotów wydobytych z wraku statku oraz pozyskanych z innych źródeł, a także wiele pełnowymiarowych rekonstrukcji wnętrz.

Kolejnym punktem programu była wizyta na planie filmowym „Karbala”. To szansa na nowe niezwykłe wrażenia uczestników wycieczki. Uczniowie poznawali też tajniki pracy filmowców w otoczeniu oryginalnej scenografii.