Strona główna → Lekcje otwarte dla Rodziców 2019/20

Lekcje otwarte dla Rodziców 2019/20

Lp.

Klasa

Termin lekcji
(data)

Termin lekcji
(godzina)

Imię i nazwisko nauczyciela

Sala

Przedmiot

1.         

Oddz. przed. „ai”

13.01.2020

8.10 – 8.40

Magdalena Zatoń

30

wychowanie przedszkolne

2.         

Oddz. przed. „ai”

 13.01.2020

8.10 – 8.40

Elżbieta Wrochna

30

wspomaganie

3.         

I „ai”

18.03.2020

9.40 – 10.25

Marzena Falkiewicz

14

edukacja wczesnoszkolna

4.         

I „ai”

18.03.2020

9.40 – 10.25

Monika Piwowarczyk

14

wspomaganie

5.         

I „b”

18.12.2019

8.50 – 9.35

Małgorzata Gumińska

3

edukacja wczesnoszkolna

6.         

I „c”

11.03.2020

8.00 – 8.45

Bożena Natora

14

edukacja wczesnoszkolna

7.         

II „ai”

05.05.2020

8.00 – 8.45

Małgorzata Stępniewska

4

edukacja wczesnoszkolna

8.         

II „ai”

05.05.2020

8.00 – 8.45

Beata Konarska

4

wspomaganie

9.         

II „bi”

18.12.2019

8.00 – 8.45

Dorota Dziurzyńska

5

edukacja wczesnoszkolna

10.      

II „bi”

18.12.2019

8.00 – 8.45

Ilona Gruszczyńska

5

wspomaganie

11.       

II„c”

26.05.2020

15.10 – 15.55

Maria Stępień

14

edukacja wczesnoszkolna

12.      

III „ai”

17.03.2020

14.20 – 15.05

Barbara Jędrzejewska

5

edukacja wczesnoszkolna

13.      

III „ai”

17.03.2020

14.20 – 15.05

Paulina Głogowska

5

wspomaganie

14.      

III „b”

26.05.2020

13.20 – 14.15

Danuta Soroczyńska

13

edukacja wczesnoszkolna

15.      

III „c”

06.05.2020

11.35 – 12.20

Aleksandra Wlazło

4

edukacja wczesnoszkolna

16.      

III „c”

06.05.2020

11.35 – 12.20

Elżbieta Socha

4

wspomaganie

17.      

IV „ai”

03.01.2020

10.35 – 11.20

Aneta Różycka

106

język polski

18.      

IV „ai”

03.01.2020

10.35 – 11.20

Jolanta Czyżewska

106

wspomaganie

19.      

IV „b”

03.01.2020

10.35 – 11.20

Izabela Kapciak

14

język polski

20.      

V „d”

26.11.2019

8.00 – 8.45

Agnieszka Kruk - Maj

103

matematyka

21.      

V „ai”

06.12.2019

8.00 – 8.45

Katarzyna Bidas

12

wspomaganie

22.      

V „b”

20.03.2020

11.35 – 12.20

Aneta Łazuk

14

język polski

23.      

VI „c”

17.03.2020

26.11.2019

Iwona Gawrońska

10

geografia/przyroda

24.      

V „d”

26.11.2019

8.00 – 8.45

Małgorzata Dulepska

103

wspomaganie

25.      

V „d”

13.12.2019

10.35 – 11.20

Anna Wichowska

czyt.

historia

26.      

VI „ai”

11.12.2019

8.00 – 8.45

Aneta Kwalińska

12

matematyka

27.      

VI „ai”

11.12.2019

8.00 – 8.45

Anna Nowakowska

12

wspomaganie

28.      

VI „b”

22.04.2020

11.35 – 12.20

Agnieszka Mężyk

102

język polski

29.      

VI „b”

22.04.2020

11.35 – 12.20

Jolanta Dąbrowska

102

wspomaganie

30.      

VI „c”

26.03.2020

8.50 – 9.35

Magdalena Nowak

106

język angielski 

31.      

VI „d”

02.12.2019

10.35 – 11.20

Małgorzata Węgrzycka

102

historia

32.      

VII „ai”

 11.12.2019

10.35 – 11.20

Edyta Suwała

10

biologia/przyroda

33.      

VII „ai”

11.12.2019

10.35 – 11.20

Mariola Górska

10

wspomaganie

34.      

VII „bi”

28.11.2019

13.30 – 14.15

Katarzyna Tomczyk

108

język polski

35.      

VII „bi”

28.11.2019

13.30 – 14.15

Alina Peregończuk 

108

 wspomaganie 

36.      

VII „c”

13.12.2019

7.10 – 7.55

Lidia Kozera

6

język angielski 

37.      

VII „d”

12.12.2019

10.35 – 11.20

Elżbieta Mroczek

9

matematyka

38.      

VIII „a”

03.03.2020

10.35 – 11.20

Barbara Gawrońska

103

matematyka

39.      

VIII „a”

03.03.2020

10.35 – 11.20

Barbara Małecka

103

wspomaganie

40.      

VI „ai”

20.12.2019

11.35 – 12.20

Anna Chojnacka

12

muzyka, plastyka

41.      

VIII „c”

20.05.2020

9.40 - 10.25

 Małgorzata Bajon

104

język polski

42.      

IV ai

08.06.2020

10.35 – 11.20

Bogusz Florczak

sgd

w - f

43.      

VII „c”

14.01.2020

13.30 – 14.15

Paweł Liwanowski

sgd

w - f

44.      

VIII „c”

23.01.2020

13.30 - 14.15

Piotr Włoskiewicz

sgd

w - f

45.      

VI „b”

16.01.2020

8.50 – 9.35

Edyta Górka

sgm

w - f

46.      

VII „c”

14.01.2020

13.30 – 14.15

 Aldona Majewska

sgd

w - f

47.      

V „b”

09.01.2020

12.35 – 13..20

Marcin Fokt

sgd

w - f

48.      

III „c”

27.11.2019

14.20 – 15.05

Adam Jacek Chłosta

105

informatyka - innowacja

49.      

V „ai”

06.12.2019

8.00 – 8.45

Halina Majkusiak

12

technika

50.      

VIII „b”

29.11.2019

8.50 – 9.35

Magdalena Dąbrowska

9

chemia

51.      

VIII „a”

11.12.2019

12.35 – 13.20

Ida Zakrzewska

9

fizyka

52.      

V „ai”, gr. II

26.11.2019

12.35 – 13.20

Renata Rejmer

8

język angielski

53.      

VII „bi”, gr.II

17.12.2019

11.35 – 12.20

Karolina Kłosowska

103

język angielski

54.      

V „ai”, gr I

11.12.2019

13.30 – 14.15

 Bernadetta Bartkowiak

101

język angielski

55.      

III „b”

13.12.2019

12.35 – 13.20

Ida Kwietniewska

13

język angielski

56.      

VII „ai”, gr.II

08.01.2020

12.35 – 13.20

Justyna Piecyk

108

język niemiecki

57.      

VIII „a”

13.03.2020

11.35 – 12.20

Anna Budzińska

15

edukacja dla bezpieczeństwa

58.      

VII „ai”

29.11.2019

12.35 – 13.30

Paulina Leśniewska

12

plastyka

59.      

III „ai”

25.11.2019

13.30 – 14.15

Małgorzata Rusek

13

religia

60.      

VII „d”

28.05.2020

13.30 – 14.15

Filip Gumiński

102

religia

61.      

VI „d”

27.03.2020

8.50 – 9.35

Anna Szymczyk

15

religia

62.      

VIII „b”

13.12.2019

14.20 – 15.05

Anita Olszewska - Zaplata

7

wiedza o społeczeństwie

63.      

V „c”

10.12.2019

8.50 – 9.35

Danuta Wasilewska

6

geografia

 

Zapraszamy