Strona główna → Konkursy i imprezy szkolne

Konkursy i imprezy szkolne

_________________________________________________________________

2018/2019

_________________________________________________________________

2017/2018

_________________________________________________________________

 Międzyszkolny Konkurs na Kartkę Wielkanocną w PSP nr 13 w Radomiu

Izabela Czarnecka PSP 1 - I I miejsce

_________________________________________________________________

Koszykówka dziewcząt

Brązowy medal zdobyły:

1.       Milena Rębisz
2.     Ola Górka
3.     Kornelia Maleta
4.     Kamila Faryna
5.     Emilia Walczak
6.     Julia Życka
7.     Ewa Dobielska
8.     Zuzanna Wykrota
9.     Magda Kolanowska

_________________________________________________________________

Konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną

Klasy 0-III

I miejsce:
Zoe Zawadzka II ai

II miejsce:
Natalia Romanowska I ai

III miejsce:

Amelia Gniadek – kl 0

III miejsce:

Zuzanna Bąk kl. I ai


Wyróżnienia:

Oskar Statowski - Kl. 0

Aleksandra Skorupa I ai

Krzysztof Gniadek I c

Natalia Ziętkowska I c

Wiktor Tomasik II ai

Oskar Zygmunt II ai

Julia Piasek II ai

Bartosz Jężak II ai

Nina Włodarczyk II ai

Bartosz Michalski II c

Antoni Ura II c

Alicja Serafin II c

Klasy IV-VII

I miejsce:
Julia Raczyńska V bi

II miejsce:

Tomasz Czerwiński VI ai 
III miejsce:
Iga Dziubińska V bi

Wyróżnienia:
Emilia Owczarek IV d

_________________________________________________________________

 I Runda Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12-letnich

Igor Szymański zdobył  złoty medal za 100m stylem motylkowym, brązowy za 100m stylem klasycznym, złoty za sztafetę 4x50m stylem zmiennym i złoty za 4x50 stylem dowolnym

_________________________________________________________________

Szkolny Konkurs Recytatorski "Spotkanie z poezją" 2018

Wyniki konkursu dla klas 0 - 1

I m. - Gabriel Wojtal kl. 1c
II m. - Julian Kozak kl. 1c
III m. - Olga Furcińska 0a

wyróżnienia: Anastazja Rybińska 0a, Aleksandra Skorupa kl. 1ai

Wyniki konkursu dla klas 2 - 3

I m. - Natalia Fokt kl. 3ai
II m. - Apolonia Mazurkiewicz kl. 2c
III m. - Lena Podsiadły kl. 3ai

 wyróżnienia: Lena Jarosz kl. 3c, Dominik Chmiel kl. 2b

 _________________________________________________________________

Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady z języka angielskiego Olimpus (sesja jesienna)

Bartosz Rejmer -  kl. Vc,  miejsce 8, Jakub Winiarski -  kl. Vb integracyjna, miejsce 12, Antoni Gołąbek -  kl. VIId, miejsce 12, Dominika Senderowska -  kl. VIIa integracyjna, miejsce 12 i Amelia Karbownik -  kl. Va integracyjna, miejsce 13

 _________________________________________________________________

Konkurs "Mój pamiętnik z ferii zimowych"

Wyniki konkursu dla dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I:

I miejce - Aleksandra Skorupa kl. I ai

II miejsce - Hanna Sznajder kl. I ai

III miejsce -  Alicja Kicińska kl. I ai

Wyniki konkursu dla uczniów z klas II - III

I miejsce - Nina Włodarczyk kl II ai, Emilia Głowacka kl. III c

II miejsce - Marta Siara kl. III ai, Hanna Łyżwińska kl. III c

III miejsce - Lena Jarosz kl. III c, Julia Głowacka kl. III c

wyróżnienia : Julia Fijołek kl. II b, Zuzanna Glińska kl. III c, Alicja Milewicz kl. III c, Aleksandra Wosztyl kl. III c, Kacper Markowski kl. III c

_________________________________________________________________

Konkurs Kolęd pt. "Śpiewajmy Maleńkiemu Panu"

I miejsce – Antonina Rusin kl. IVd

II miejsce – Karina Iżmańska kl. IVb

III miejsce – Alicja Rychlicka kl. IV a/integracyjna

Wyróżnienia:

Matylda Solecka kl. IVd

Zuzanna Dadak kl. Vd

Aleksander Rola kl. VIc

Nikola Nowocień kl. Vb /integracyjna

Amelia Milczarska kl. IVb 

_________________________________________________________________

XI Międzyszkolny Konkurs Bożonarodzeniowy w PSP nr 9 w Radomiu

Kategoria: KARTA BOŻONARODZENIOWA WYKONANA W FORMACIE A5 LUB A6

Izabela Czarnecka PSP 1 - I miejsce w kategorii klas VI.

_________________________________________________________________

Wyniki konkursu „Magia Świąt”

Klasy I-III

I miejsce – Lena Podsiadły z klasy 3a/i

II miejsce – Julia Piasek z klasy 2a/i

III miejsce – Zoe Zawadzka z klasy 2a/i

Klasy IV – VII

I miejsce – Maria Mazurkiewicz  z klasy 5a/i oraz Dawid Wójcik z klasy 6c

II miejsce – Oliwia Janas z klasy 7a/i

III miejsce – Nikola Nowocień z klasy 5b/i

_________________________________________________________________

 Finały w Koszykówce Dziewcząt w ramach XIV ROM

 II miejsce- srebrny medal dla drużyny

_________________________________________________________________

Konkurs na najładniej ubraną choinkę

I miejsce dla PSP nr 1

_________________________________________________________________

Finały XIV Radomskiej Olimpiady Młodzieży w koszykówce chłopców

II miejsce- srebrny medal i awans na zawody Międzypowiatowe

_________________________________________________________________

Konkurs plastyczny: „Mój miś”

I Miejsce Julia Stańczyk kl. 3b, Weronika Piasek  kl.2ai
II Miejsce  Laura Piekarska  kl. 3b, Aleksander Pietras kl. 2ai
III Miejsce Olga Czyż kl. 3b, Nina Włodarczyk  kl. 2ai

_________________________________________________________________

Mały Mistrz Ortografii

I miejsce – ex aequo zdobyły: Amelia Sałata kl.IVd oraz Malwina Mosionek kl. IVc

II miejsce – Matylda Solecka kl. IVd

________________________________________________________________

 I Ogólnopolski Konkursu Języka Niemieckiego "Lust auf Lesen?"

Dominika Senderowska i Alicja Zięba z klasy 7ai zakwalifikowały się do II etapu - rejonowego zdobywając ponad 75% punktów.

________________________________________________________________

Wyniki konkursu plastycznego i konkursu wiedzy z religii

W KONKURSIE plastycznym dla klas 0 – III na wykonanie różańca: 

w oddziale przedszkolnym 0a

I miejsce -Kacper Piasek

- klasy I

I miejsce Krzysztof Gniadek kl. Ic

II miejsce Aleksandra Skorupa kl.Ia

III miejsce Piotr Dorociński kl. Ic

Wyróżnienie Jan Dębski kl. Ia

Wyróżnienie Nikolas Bernat kl. Ia

– klasy II

I miejsce Dorota Dąbrowska kl. IIa integracyjna

II miejsce Weronika Piasek IIa integracyjna

III miejsce Zoe Zawadzka IIa integracyjna

III miejsce Julia Piasek IIa integracyjna
III miejsce Wiktor Tomasik IIa integracyjna

Wyróżnienie Karol Stępiński kl. IIb
Wyróżnienie Milena Chmielewska kl. IIb

– klasy III

I miejsce Alan Gertner kl. IIId

za II miejsce Mateusz Nowak kl. IIIb
za II miejsce Wiktoria Maciąg kl. IIIc

Wyróżnienie Nikola Gielniowska  IIIb

W KONKURSIE plastycznym dla klas IV – VI na wykonanie różańca:

I miejsce – Aleksandra Siadaczka kl. VIa

II miejsce – Adrian Kędzierski kl.Vb integracyjna

                   Maja Dziura kl. Vb integracyjna

III miejsce – Mateusz Borkowski kl. IVb

                   Iza Dulęba kl. Vb integracyjna

Wyróżnienia:

Oliwier Russ kl. Vd

Katarzyna Chłosta kl. Va integracyjna

Bartosz Sędzicki kl. Vb integracyjna

Iga Dziubińska kl. Vb integracyjna

W KONKURSIE wiedzy:

wśród klas VI – VII:

I miejsce – Grzegorz Scencelewicz kl. VIa

II miejsce – Adam Wojtkiewicz kl. VIa

III miejsce – Wiktoria Sznajder kl. VIa

                   Daniel Owczarek kl. VIa

________________________________________________________________

Międzyszkolny Konkurs "Nie bądź obojętny na przemoc"

Kamila Faryna 7c - I miejsce, Marika Tkaczyk 7b- I miejsce, Ramona Walczak 7d - II miejsce, Maja Wierzbicka 7d- III miejscei Bartosz Mosionek 4a- I miejsce, Alicja Rychlicka 4a- II miejsce, Michalina Słomczyńska 4a- II miejsce, Marta Kapusta 4d- II miejsce 

________________________________________________________________

2016/2017

_________________________________________________________________ 

Wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR 2017

Wyróżnienia otrzymali: Rychlicka Alicja -   klasa 3a, Borkowski Mateusz – klasa 3b, Sznajder Wiktoria – klasa 5a, Kolanowska Anna – klasa 5a.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

Wyniki Konkursu Recytatorskiego "Dziecięcy Świat Poezji" (organizator Dom Kultury "Borki):

I miejsce - Dominik Chmiel kl. 1b, w kategorii wiekowej: 8-9 lat:I miejsce - Natalia Fokt kl. 2ai, II miejsce - Julia Żeżak kl. 3b i III miejsce - Antonina Rusin kl.3d

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

Wyniki XV Regionalnego Konkursu Matematycznego "Mały Mistrz Matematyki" (organizator PSP nr 2):

II miejsce - Miłosz Kaca kl. 3d

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczego „Młody Przyrodnik”

I miejsce –  uczennica kl. Va Emilia Wasilewska

II miejsce – uczeń kl. Va Grzegorz Scencelewicz

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

Wyniki XIX Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczego „Przyroda mój przyjaciel” organizowanego przez PSP nr 18 w Radomiu

I miejsce Oliwia Korycka  klasa VI c integracyjna
II miejsce Magda Kolanowska klasa VI a integracyjna
III miejsce Dominika Senderowska  klasa VI a integracyjna

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

Wyniki konkursu plastycznego „Las wokół nas – wiosna w lesie”

W kategorii szkół podstawowych wyróżniono pracę uczennicy naszej szkoły Katarzyny Chłosty z klasy 4ai. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu na Kartkę Wielkanocną (organizator PSP nr 13)

Ii miejsce Bartłomiej Wojciechowski z klasy VIb

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konkurs religijny: „Pisanka wielkanocna”

Wyniki konkursu:  „ Pisanka wielkanocna” w klasach I-III

1. Oliwka Choinacka   II d             I miejsce

2. Magdalena Górnik   1c             II miejsce

3. Julia Przybylska       III a/i          III miejsce

Wyniki konkursu: „Pisanka wielkanocna” w  klasach IV-VI

1. Aleksandra Siadaczka    Va   I  miejsce

2. Martyka Melka      IV d           II miejsce

3. Tomasz Czerwiński V a          III miejsce 

Wyróżnienia:  

Alicja Serafin Ic      

Bartosz Michalski Ic

Mateusz Mroczek II d   

Marysia Jabłońska II c

Krzysztof Pszczoła  III e    

Amelia Sałata III e 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

Wyniki szkolnego konkursu wiedzy dla klas IV – VI pt. Droga krzyżowa:

  1. Adam Wojtkiewicz 5a
  2. Nikola Nowocień 4bi
  3. Magda Kolanowska 6ai

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

Finały Miedzypowiatowe w minikoszykówce dziewcząt

Złoty medal dla dziewcząt

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

Oliwia Łochowska - Laureatką Konkursu „Ośmiu Wspaniałych” w kategorii „Mała Ósemka” wolontariuszka, uczennica kl. VI b.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

Finał II Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego z języka angielskiego 'Magical Books'

I miejsce zajął - Filip Nielipiński z PSP nr 4, II miejsce - Bartosz Rejmer z PSP nr 1, III miejsce - Alicja Rychlicka z PSP nr 1, wyróżnienie otrzymała- Maja Chudzicka z PSP nr 29. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

Wyniki w szkolnym konkursie Plastyczno - Literackim "Mój pamiętnik z ferii zimowych"

- kategoria klas 0 - 1:
I miejsce - Gabriel Wojtal oddz. przedszkolny 0b,  Zoe Zawadzka kl. 1ai
II miejsce - Julia Dąbrowska oddz. przedszkolny 0b
III miejsce - Dorota Dąbrowska kl. 1ai,  Ala Serafin kl. 1c
wyróżnienia: Natalia Bednarczyk oddz. przedszk. 0ai, Krzysztof Waśkiewicz oddz. przedszk. 0b, Paweł Bartkowiak oddz. przedszk. 0b, Alan Błędowski oddz. przedszk. 0b, Karolina Michniewska oddz. przedszk. 0c, Nina Włodarczyk kl. 1ai

- kategoria klas 2 - 3:
I miejsce - Antonina Rusin kl. 3d
II miejsce - Jakub Furciński kl. 2d,  Marta Kapusta kl. 3d
III miejsce - Lena Ryło kl. 2b,  Lena Jarosz kl. 2c
wyróżnienia: Nikola Gielniowska kl. 2b, Emilia Głowacka kl. 2c, Nataniel Krajewski kl. 2c, Aleksandra Wosztyl kl. 2c,  Milena Kocun kl. 2d, Zuzanna Smolińska kl. 3d
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

Wyniki w Szkolnym Konkursie Recytatorskim "Spotkanie z poezją:

- kategoria klas 0 - 1:
I miejsce - Dominik Chmiel kl. 1b
II miejsce - Apolonia Mazurkiewicz kl. 1c
III miejsce - Julian Kozak oddz. przedszk. 0d
wyróżnienia: Natalia Romanowska oddz. przedszk. 0ai,  Aleksandra Skorupa oddz. przedszk. 0ai, Julia Świgoń oddz. przedszk. 0b,  Liliana Bodo oddz. przedszk. 0c

- kategoria klas 2 - 3:
I miejsce - Natalia Fokt kl. 2ai
II miejsce - Antonina Rusin kl. 3d
III miejsce - Julia Żeżak kl. 3b
wyróżnienia: Katarzyna Ilczewska kl. 3ai,  Anna Szymańska kl. 3c

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „Magical Books’ z języka angielskiego

Do finału zakwalifikowali się uczniowie: Alicja Rychlicka kl. 3ai, Katarzyna Ilczewska kl. 3ai, Julia Żeżak kl. 3b, Julia Raczyńska kl. 4bi, Bartosz Rejmer kl. 4c, Zofia Waśkiewicz kl. 4c i Oliwia Marek kl. 4c

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

Szkolny konkurs przyrodniczy „Czy wiesz co jesz”

I miejsce Olaf Krakowski IV c

II miejsce Jakub Winiarski IV b integracyjna

II miejsce Zofia Waśkiewicz IV c

III miejsce Amelia Kozera IV a integracyjna

III miejsce Bartosz Rejmer IV c

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

Mistrzostw Radomia w dwa ognie usportowione w ramach XIII Radomskiej Olimpiady Młodzieży

Złote medale dla drużyny dziewcząt i chłopców

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

Finały Lekkoatletyki Halowej

I miejsce w Radomiu w rzucie piłką lekarską zdobyła – Łucja Ziomek kl. VId
V miejsce w Radomiu w rzucie piłką lekarską zdobyła – Kornelia Maleta kl. VIc
VI miejsce w Radomiu w biegach na 60m zdobyła – Nikola Brożyna kl. Vb
VII miejsce w Radomiu w biegu na 300m zdobyła – Ramona Walczak kl. VId

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

Szkolny konkurs kolęd ”Śpiewaj maleńkiemu Panu”

I miejsce uczennica klasy 3d -Antonina Rusin

II miejsce uczennica kl. 1c -Apolonia Mazurkiewicz

III miejsce uczennica  kl. 3a/i -Alicja Rychlicka

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

Konkursy religijne

Szkolny Konkurs dla klas IV – VI na wykonanie pracy przestrzennej pt. Św. Mikołaj: I miejsce – Ewa Dobielska kl. VIai, II miejsce – Zuzanna Wykrota kl. VIai, III miejsce – Jakub Kaźmierczak kl. IVd.

Eliminacje do Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej dla klas IV – VI pt. Dobry jak chleb – Święty Brat Albert Chmielowski : I miejsce – Ola Górka kl. VIai. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

Świąteczny konkurs świetlicowy

Laureaci konkursu: Miłosz Kostrzewa 2 ai, Lena Podsiadły 2ai, Łukasz Podsiadły 3ai, Nadia Piekarska 3e, Dominika Senderowska 6ai, Bartosz Mazurkiewicz  5c, Filip Janas 5a

Wyróżnieni: Marysia Pietruszka 6ds, Marysia Bąk 2c, Zuzia Bąk 0ai, Julia Życka 6ai, Zuzanna Wykrota 6ai, Ewa Dobielska 6ai, Aleksandra Siadaczka 5a, Jan Rewiński 6b, Emilia Owczarek 3d

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

Brązowy medal podczas Mistrzostw Polski

Węgliński Bartosz z klasy 5c zdobył brązowy medal podczas Mistrzostw Polski w Dwuboju Nowoczesnym w formule Penta Day

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyniki konkursu „Mój fantastyczny anioł”

Nagrodzeni:

Joanna Wojtkiewicz 0a/i

Natalia Bednarczyk 0a/i

Amelia Pajek 0b

Kacper Masiarz Ahmedov 0b

Gabriela Bugajska 0c

Piotr Dorociński 0c

Julian Kozak 0d

Filip Kapturski 0d

Konkurs religijny – plastyczny „Mój fantastyczny anioł” w klasach I.

I miejsce - Bartosz Kępka 1a/i

Wyróżnienie – Nina Włodarczyk kl. 1a/i

I miejsce – Pola Mazurkiewicz  1c

Wyróżnienie Noemi Rutkowska 1b

I miejsce Alicja Serafin 1c

 Wyróżnienie – Magdalena Górnik 1c

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Wyniki konkursu "Tajemnice różańca w Piśmie Świętym"

I miejsce: Klaudia Gielniowska kl. VIc – 100% punktów

II miejsce: Zofia Waśkiewicz kl. IVc – 90% punktów

III miejsce: Maja Celej kl. IVa – 85 % punktów

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY DLA KLAS  I – III na wykonanie Różańca: 

Kl. I

I miejsce: Alicja Serafin Ic

Wyróżnienie:  Bartosz Michalski Ic

Kl. II

I miejsce: Amelia Rokita IIai

Wyróżnienie:  Lena Podsiadły IIai 

Kl. III

I miejsce: Amelia Sałata IIIe

Wyróżnienia:
Matylda Solecka IIIe

Emilia Owczarek IIId

Julia Żeżak IIIb

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

Zawody minikoszykówki dziewcząt w ramach XIII ROM

I miejsce w turnieju i awans drużyny do zawodów międzypowiatowych

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Finał konkursu recytatorskiego "Autumn Poem"

I miejsce- Katarzyna Ilczewska kl.3ai, II miejsce- Nikodem Jeżak kl. 2ai i III miejsce- Matylda Solecka kl. 3d. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Klasyfikacja szkół w ramach XII Radomskiej Olimpiady Młodzieży w roku szkolnym 2015/2016

Trzcie miejsce wśród szkół podstawowych dla PSP nr 1.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

„Szkolny konkurs o życiu i działalności Ignacego Daszyńskiego”

I miejsce- Oliwia Korycka z klasy VIc integracyjnej, II miejsce - Anna Gruszka z klasy VIb, a III - Ola Górka z klasy VIa integracyjnej.

Wyróżnienia: Michał Miłosz z kl. VId sportowej, Alicja Zięba z kl. VIa integracyjnej, Oliwia Łochowska z kl.VIb, Ramona Walczak z kl. VId sportowej, Zuzanna Wykrota z kl. VIa integracyjnej, Magdalena Niedziela z kl. VIc integracyjnej, Ewa Dobielska z kl. VIa integracyjnej.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szkolny Konkurs Predyspozycji Językowych

I miejsce- Zuzanna Wykrota z kl. VI a integracyjnej

II miejsce- Anna Gruszka z kl. VI b

III miejsce- Oliwia Korycka z klasy VI c integracyjnej

Wyróżnienie oraz najlepszy wynik z klas IV- Jakub Winiarski z kl. IV b integracyjnej

_________________________________________________________________

2015/2016

_________________________________________________________________

Konkurs religijny-plastyczny dla klas III Kapliczki Maryjne 

Wyniki

I miejsce zajęła Nikola Nowocień kl. III b/i
II miejsce zajęła Izabela Dulęba z kl. III b/i
III miejsce zajęła Maja Dziura z kl. III b/i

Wyróżnienie:

Iga Dziubińska z kl. III b/i

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Osiągnięcia naszych uczniów w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2016:

Najwyższe wyniki i wyróżnienia uzyskali:

  •    W kategorii Żaczek:

Katarzyna Ilczewska   – klasa 2a
Alicja Rychlicka           – klasa 2a
Mateusz Borkowski    – klasa 2b

  •   W kategorii Maluch:

Jan Kwaśnik                   – klasa 3c
Aleksandra Czarnecka – klasa 3a
Wiktoria Sznajder          –  klasa 4a
Emilia Wasilewska        – klasa 4a
Anna Kolanowska         – klasa 4a

  •   W kategorii Beniamin:

Dominika Senderowska  – klasa 5a
Michał Filipkowski            – klasa 6a
Gabriela Janas                 – klasa 6c
Mikołaj Kaca                     – klasa 6b

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konkurs matematyczny  i konkurs  przyrodniczy  Olimpus  – wyniki

Laureaci  sesji zimowej Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego OLIMPUS:

1.       Dominika Senderowska - uczennica klasy 5a
2.       Michał Miłosz – uczeń klasy 5d sportowej

Laureat sesji zimowej Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego OLIMPUS:

 1. Krzysztof Chłosta – uczeń klasy 6a

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nagrodzeni w świetlicowym Konkursie Wielkanocnym

Wyróżnienia

Miłosza Kostrzewa z kl. Ia
Zuzanna Suwalska z kl. IIIe
Rafał Ziewiecki z kl. IIIbi
Antoni Faryna z kl. IIIc
Natalia Karolewska z kl. IIIc
Zosia Waśkiewicz z kl. IIIc
Olga Czyż z kl. Ie
Nikola Gielniowska z kl. Ie
Laura Piekarska z kl. Ie
Marysia i Zuzia Bąk
Sara Włodarczyk z kl. IVc
Weronika Piątek z kl. Vci
Julia Adamczyk z kl. VIa
Mikołaj Kaca z kl. VIb
Patrycja Pacyna z kl. IVa

Nagrody otrzymują:

Klasy 0-III

Lena Podsiadły z kl. Iai za zajęcie I miejsca
Maksymilian Wocial z kl. IIIc  za zajęcie II miejsca
Katarzyna Chłosta z kl. IIIc za zajęcie III miejsca

Klasy IV-VI

Nina Podsiadły z kl. VIds za zajęcie I miejsca
Zuzanna Romanowska z kl. VIds za zajęcie I miejsca
Iza Bogucka z kl. VIa za zajęcie II miejsca
Gabriela Janas z kl. VIc za zajęcie III miejsca

Wyniki konkursu z okazji dnia św. Patryka

I miejsce - Krzysztof Rewiński kl. 4b, wyróżnienie - Kacper Mroczek kl. 6b

Wyniki szkolnego konkursu recytatorskiego „Spotkanie z poezją”

Oddz. 0 – kl.1

I miejsce – Natalia Fokt kl. 1ai
II miejsce – Gabriela Mikos kl. 1d
III miejsce – Natalia Romanowska oddz. 0ai

Wyróżnienia: Alan Pałczyński oddz. 0b, Emilia Głowacka kl. 1c, Lena Jarosz kl. 1c

kl. 2 – kl. 3

I miejsce – Amelia Karbownik kl. 3ai
II miejsce – Julia Zeżak kl. 2b
III miejsce – Katarzyna Ilczewska – kl. 2ai

Wyróżnienia: Alicja Rychlicka kl. 2ai, Amelia Milczarska kl. 2e, Małgorzata Mazowiecka kl. 3ds

Wyniki Konkursu Plastycznego "Leprechaun" dla klas 1-3

I miejsce- Lena Ryło kl. 1e
II miejsce- Natalia Ryło kl. 3ds
III miejsce- Wiktoria Kowal kl. 1ai

Wyróżnienia:

Ewa Czapczyńska kl. 3e
Julia Baryłka kl. 2d
Dominika Dorożyńska kl. 2e
Oliwier Russ kl. 3e
Zuzanna Suwalska kl. 3e

Laureaci szkolnego konkursu „Mój pamiętnik z ferii zimowych"

1.      Julia Bajon Oddział przedszkolny 0ai – I miejsce

Klasy I

1.      Emilia Głowacka klasa Ic – I miejsce
2.      Piotr Bełtowicz klasa Id – I miejsce
3.      Gabriela Mikos klasa Id –   II miejsce
4.      Marta Siara klasa Ibi  II – miejsce
5.      Olga Czyż klasa Ie  – III miejsce
6.      Jakub Mazur klasa Ic – III miejsce
7.      Anna Rachtan klasa Ibi – III miejsce
8.      Nikola Gielniowska klasa Ie –   wyróżnienie
9.      Lena Ryło klasa Ie –   wyróżnienie

Klasy II

1.      Marta Kapusta klasa IId – I miejsce
2.      Antonina Rusin klasa IId – II miejsce
3.      Zuzanna Smolińska IId – wyróżnienie
4.      Maja Gruszczyńska klasa IId  – wyróżnienie

Klasy III 

1.      Klaudia Witczak klasa IIIe – I miejsce
2.      Julia Jamroży klasa IIIe – II miejsce
3.      Karolina Węgorzewska klasa IIIai – III miejsce
4.      Oliwier Russ klasa IIIe – III miejsce
5.      Liwia Skorupska klasa IIIbi – wyróżnienie
6.      Nikola Nowocień klasa IIIbi - wyróżnienie
7.      Zuzanna Góralska klasa IIIe – wyróżnienie
8.      Martyna Melka klasa IIIe – wyróżnienie
9.      Kacper Wodziński klasa IIIe – wyróżnienie
10.  Eryk Bednarczyk klasa IIIe – wyróżnienie
11.  Kacper Soból klasa IIIe – wyróżnienie
12.  Konrad Walasek klasa IIIe - wyróżnienie

Wyniki II edycji Diecezjalnego Konkursu „Biblia i ja”

III miejsce Gabriela Janas z kl. VIc

Finały Międzypowiatowe w Mini koszykówce dziewcząt

I miejsca w zawodach i awans na Igrzyska Mazowieckie

Finały Halowej Lekkoatletyki w ramach XII Radomskiej Olimpiady Młodzieży

Bieg na 60m i w skok w dal:

-srebrne medale- Izabela Bogucka z klasy VI a

Skok w dal:

-brązowy medal- Andżelika Zawadzka z klasy VI b

Rzut piłką lekarską:

-złoty medal- Nina Podsiadły z kl. VI ds

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt:

I miejsce i złoty medal mistrzostw

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego ,,Olimpus''-sesja jesienna 2015

Laureatka - Dominika Senderowska kl. 5ai

 Wyniki konkursu CHRISTMAS TIME

I miejsce Gabriela Janas kl. 6c

 II miejsce Franciszek Karolewski kl. 6a

III miejsce Barbara Ziewiecka kl. 6ds

Wyniki MikołajkowegoTurnieju Warcabowego

Laureaci turnieju:

I miejsce Jakub Pacocha VI ds,

II miejsce Bartłomiej Kamiński VI c,

III miejsce Maciej Klimek VI ds.

Laureaci konkursu plastycznego "Smacznie-zdrowo-kolorowo" z Programu "Owoce i warzywa w szkole" 

I miejsce: Oliwier Russ kl. III e
Maria Mazurkiewicz kl. III ai
Aleksandra Czarnecka kl. III ai
II miejsce: Maja Gruszczyńska kl. II d
Zuzanna Ilczewska kl. III ai
Karolina Węgorzewska kl. III ai
III miejsce: Iga Dziubińska kl. III bi
Oliwia Lament kl. II e
Błażej Zientek kl. II d

Laureaci konkursu plastycznego "Smacznie-zdrowo-kolorowo" z Programu "Owoce i warzywa w szkole" 

I miejsce: Oliwier Russ kl. III e
Maria Mazurkiewicz kl. III ai
Aleksandra Czarnecka kl. III ai
II miejsce: Maja Gruszczyńska kl. II d
Zuzanna Ilczewska kl. III ai
Karolina Węgorzewska kl. III ai
III miejsce: Iga Dziubińska kl. III bi
Oliwia Lament kl. II e
Błażej Zientek kl. II d

Laureaci szkolnego konkursu "Świąteczny Aniołek"

Kategorie wiekowe: 

 kl. 0-I 

Lana Podsiadły kl. IA, Marysia i Zuzia Bąk kl.IC i 0A

kl. II-III

Iza Dulęba kl. IIIBI, Zosia Waśkiewicz kl.IIIC

kl. V-VI

Maksym Adamski kl.VB, Patryk Kacperczyk kl.VIB, Nina Podsiadły kl.VIDS, Gabrysia Janas kl.VIC, Krzysztof Gondek kl.VIA, Zuzanna Romanowska kl.VIDS

Sukces w konkursie w ramach  XXVI Młodzieżowej Akademii Kultury MAK 2015 organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Załuskich w Radomiu

Basia Ziewiecka z klasy VIds zajęła II miejsce w konkursie literackim, w którym zadaniem było napisanie recenzji z książki już przeczytanej, do której się wróciło (Basia otrzymała nagrodę za napisanie recenzji o pierwszej części Opowieści z Narnii)

Wyniki konkursu z języka angielskiego 'The Master of English Spelling' dla klas 2 i 3

I miejsce Jakub Winiarski kl. 3bi, II miejsce Amelia Karbownik kl. 3ai, III miejsce Iga Dziubińska kl. 3bi i Bartosz Rejmer kl. 3ai

Powołanie na zgrupowanie sportowe KADRY WOJEWÓDZKIEJ W PŁYWANIU (Młodzik 12/13 lat)

Dwójka wychowanków kl.6d/s klasy sportowej pływackiej: Węgliński Błażej i Katarzyna Fabiszewska z naszej szkoły otrzymało powołanie na zgrupowanie sportowe KADRY WOJEWÓDZKIEJ W PŁYWANIU (Młodzik 12/13 lat), w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskim w Spale.

 Międzyszkolne Zawody Pływackie Klas Sportowych o Puchar Dyrektora PSP4 i Prezesa MOSiR

W ogólnej klasyfikacji wywalczyliśmy I MIEJSCE i okazaliśmy się najlepszą szkołą, gdzie funkcjonują klasy sportowe o profilu pływanie.

KLASYFIKACJA
KL.3d/s na dystansie 50 m stylem dowolnym
dziewcząt:
4 miejsce Natalia Ryło
5 miejsce Zuzanna Wasilak
chłopcy:
2 miejsce Mikołaj Warchoł
3 miejsce Jakub Stefański
4 miejsce Igor Szymański
KL.5d/s na dystansie 100 m stylem dowolnym
dziewcząt:
1 miejsce Maja Wierzbicka
2 miejsce Ramona Walczak
3 miejsce Młodawska Oliwia
4 miejsce Aleksandra Pastuszka
5 miejsce Wiktoria Mikos
6 miejsce Łucja Ziomek
chłopcy:
1 miejsce Michał Miłosz
2 miejsce Kacper Sońta
3 miejsce Damian Barszcz
4 miejsce Jakub Kasperek
5 miejsce Antoni Gołąbek
6 miejsce Oskar Łyżwa
KL.6 d/s na dystansie 100 m stylem dowolnym
dziewcząt:
1 miejsce Nina Podsiadły
2 miejsce Barbara Ziewiecka
3 miejsce Weronika Michalska
6 miejsce Zuzanna Romanowska
chłopcy:
1 miejsce Maciej Klimek
2 miejsce Adam Pierzchała
4 miejsce Szymon Szymański
5 miejsce Jakub Pacocha.

 

Finały XII Radomskiej Olimpiady Młodzieży w Mini Koszykówce Dziewcząt

Drużyna naszej szkoły w zawodach wygrała wszystkie mecze i zdobyła złote medale Mistrzostw. Zdobycie I miejsca dało awans naszej drużynie do zawodów międzypowiatowych, które odbędą się w przyszłym roku

Wyniki konkursu Europejskiego Dnia Języków Obcych

Zwycięzcy: Klasy V - Dominika Senderowska kl. Vai, klasy VI - Marysia Kwiecień kl. VIa

Wyniki konkursu o życiu i działalności Ignacego Daszyńskiego

I miejsce - Katarzyna Fabiszewska - kl. VId/s,

II miejsce - Krzysztof Chłosta - kl. VIa,

III miejsce - Gabriela Janas – kl. VIc.

Konkurs Pięknego Czytania klas II i III

Wyniki klas II:

I miejsce – Amelia Sałata z kl. II e

II miejsce – Malwina Milczarska z kl. II e

III miejsce – Maja Gruszczyńska z kl. II d.

Wyniki klas III:

I miejsce – Amelia Kozera z kl. III c

II miejsce – Olaf Krakowski z kl. III c, Eryk Bednarczyk z kl. III e

III miejsce – Bartosz Rejmer z kl. III ai, Julia Raczyńska z kl. III bi.

Drużynowe Biegi Sztafetowe dziewcząt

Drużynowe Biegi Sztafetowe dziewcząt w ramach XII Radomskiej Olimpiady Młodzieży. Drużyna naszej szkoły pod opieką pani Aldony Majewskiej,  w składzie: Podsiadły Nina, Ziewiecka Barbara, Fabiszewska Katarzyna, Fijałkowska Anna, Bogucka Izabela, Byzdra Anna, Gębczyk Katarzyna, Walczak Ramona, Mikos Wiktoria, Górka Aleksandra zdobyła złoty medal zajmując tym samym I miejsce w Radomiu

Ogólnopolskie Mistrzostwa Radomia w Pływaniu

Najlepsze wyniki uzyskali: -50 m dow : 
 1 miejsce - Węgliński Błażej w czasie 28.28s
 4 miejsce - Wierzbicka Maja
 4 miejsce - Podsiadły Nina
 6 miejsce -Węgliński Bartek 
-100 m mot.:  
 3 miejsce - Walczak Ramona w czasie 1.37.56
 5 miejsce - Mikos Wiktoria 
 6 miejsce - Pastuszka Aleksandra 
 4 miejsce - Szymański Szymon 
 5 miejsce - Pacocha Jakub 
 6 miejsce- Pierzchała Adam 
-100 klas.:
 3 miejsce - Fabiszewska Katarzyna w czasie 1.25.46 
 1 miejsce - Węgliński Błażej w czasie 1.20.22
 5 miejsce - Pacocha Jakub 
 6 miejsce - Kwapisiewicz Konrad 
-100 grzb. :
 2 miejsce - Pierzchała Adam w czasie 1.17.56
- 200 zmienny :
 2 miejsce - Pacocha Jakub w czasie 2.56.30
 3 miejsce - Pierzchała Adam w czasie 2.57.16
-100 dowolnym :
 2 miejsce - Węgliński Błażej w czasie 1.01.49
- 200 klasycznym :
 3 miejsce - Fabiszewska Katarzyna w czasie 3.04.55
 3 miejsce - Kwapisiewicz Konrad w czasie 3.15.62
- 50 m mot:
 3 miejsce - Walczak Ramona w czasie 39.69 
 3 miejsce -Węgliński Błażej w czasie 32.67
 6 miejsce - Szymański Szymon

Nagrodzeni w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

Nagrodzeni uczniowie naszej szkoły to: Nina Posiadły, Maja Wierzbicka, Oliwia Młodawska, Błażej Węgliński, Bartosz Węgliński, Jakub Kasperek.

Nagrodzeni trenerzy: Edyta Górka, Aldona Majewska i Marcin Fokt. 

Indywidualne Biegi Przełajowe  Dziewcząt i Chłopców

Indywidualne Biegi Przełajowe  Dziewcząt i Chłopców w ramach XII Radomskiej Olimpiady Młodzieży. Medalowe miejsca na dystansie 800 m zdobyły: Nina Podsiadły I miejsce i Basia Ziewiecka II miejsce.

_________________________________________________________________

2014/2015 

_________________________________________________________________

XVII Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy

13 maja uczniowie naszej szkoły Patrycja Siewierska, Mikołaj Kaca z klasy Vb oraz Michał Filipkowski z klasy Va, brali udział w XVII Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym organizowanym przez PSP nr 18 w Radomiu. Michał Filipkowski uczeń klasy Va zajął II miejsce.

Konkurs recytatorski " Dziecięcy Świat Poezji"

Uczennica klasy Ia integracyjnej Katarzyna Ilczewska zdobyła I miejsce w konkursie recytatorskim " Dziecięcy Świat Poezji" organizowanym przez Dom Kultury " Borki"

"Bezpieczny przejazd, zatrzymaj się i żyj"

Zuzanna Romanowska z kl. 5ds została laureatką III edycji konkursu rysunkowego pt. 'Zatrzymaj się i żyj", organizowanego przez Wydział Edukacji UM, Zarząd Stowarzyszenia "Bezpieczne Miasto" oraz Polskie Koleje Państwowe S.A. Opiekunem konkursu była p.Anna Chojnacka.

Szkolny Konkurs Recytatorski "Spotkanie z poezją"

Wyniki konkursu:
-w grupie wiekowej 6-7 lat
1m. - Miłosz Adamczyk 0ai
2m. - Natalia Fokt 0ai
3m. - Katarzyna Ilczewska kl.1ai
wyróżnieni: Antonina Rusin kl.1d, Alicja Rychlicka kl. 1ai, Julia Żeżak kl. 1b
-w grupie wiekowej 8-9 lat
1m. - Maja Celej kl.2ai
2m. - Amelia Karbownik kl. 2ai
3m. - Amelia Kozera kl. 2c
wyróżnieni: Weronika Hernik kl. 2e, Zuzanna Dadak kl. 2ds, Nikola Nowocień kl. 2bi
Organizatorzy: Małgorzata Gumińska, Barbara Małecka, Katarzyna Bidas

Wyniki Szkolnego Konkursu na Kartkę Wielkanocną:

I miejsce: Sandra Krupa kl. 5c

II miejsce: Gabrysia Janas kl. 5c

Wyróżnienie: Joanna Jaoszek kl. 6c

Uczniowie otrzymują dyplomy i nagrody. Praca Sandry i Gabrysi przesłana została na Międzyszkolny Konkurs na Kartę Wielkanocną do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 13.

Laureaci konkursu: I miejsce-Sandra Krupa II miejsce Gabrysia Janas.

Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Języka Angielskiego Olimpus (sesja jesienna)

 Język Angielski Kl. 4 

Miejsce

Imię I Nazwisko Ucznia

12 - laureat

Dominika Senderowska

16

Zuzanna Wykrota

46

Ramona Walczak

 Język Angielski- Kl. 5 

Miejsce

Imię I Nazwisko Ucznia

9

Barbara Ziewiecka

15 - laureat

Krzysztof Firczyk

18

Michał Kapusta

19

Maria Kwiecień

24

Milena Besowska

29

Krzysztof Chłosta

31

Oskar Witczak

31

Aleksandra Kwarciana

37

Franciszek Karolewski

37

Patryk Kacperczyk

44

Andżelika Zawadzka

 Język Angielski- Kl. 6 

Miejsce

Imię I Nazwisko Ucznia

7 - laureat

Szymon Posobkiewicz

16

Antonina Dobielska

18

Zuzanna Sokołowska

25

Natalia Zając

40

Julia Michalak

46

Joanna Jaroszek

57

Zuzanna Kamińska

 

Wyniki konkursu na kartkę bożonarodzeniową zorganizowanego przez zespół nauczycieli języka angielskiego

Kl. 1-3

I miejsce – Maria Mazurkiewicz kl. 2ai
II miejsce - Anna Janaszek kl. 2ai
III miejsce - Róża Wojtakowska kl. 1d

Wyróżnienia:

Marta Kapusta kl. 1d
 Martyna Melka kl. 2e
Amelia Karbownik kl 2a
Megan Rachtan kl. 2c 

KL. 4-6

I miejsce- Mikołaj Kaca kl 5b
II miejsce- Izabela Cywka kl. 6c
III miejsce- Joanna Jaroszek kl. 6c

Wyniki konkursów z religii I semestru roku szkolnego 2014/2015:

Konkurs plastyczny dla klas I pt. Mój anioł:
I miejsce: Maria Jaworska kl. Ib,
II miejsce: Marta kapusta kl. Id,
III miejsce: Weronika Sowa kl. Id,
zostały wyróżnione prace Bartłomieja Kaweckiego z kl. Ib i Julii Żeżak z kl. Ib.

Konkurs plastyczny na wykonanie różańca dla klas II –III:
I miejsce: Jakub Lasek kl. IIIb,
II miejsce: Patrycja Pacyna kl. IIIa,
III miejsce: Bartosz Sędzicki kl. IIbi,
specjalne wyróżnienie: Filip Janas kl. IIIa i Gabriela Janas kl. Vc.

Konkurs wiedzy dla klas IV – VI  pt. Tajemnice Różańca w Piśmie Świętym:

klasy IV:

 I miejsca: Ola Górka kl. IVai, Dominika Senderowska kl. IVai, 

II miejsce Oliwia Łochowska kl. IVb,
III miejsce: Anna Gruszka kl. IVb,

klasy V:
I miejsce: Andżelika Zawadzka kl. Vb,
II miejsce: Patrycja Siewierska kl. Vb,
III miejsce: Jakub Pacocha kl. Vd/s,

klasy VI:
I miejsce: Michał Muszyńska kl. VIc,
II miejsce: Natalia Zając kl. VIc,
III miejsce: Antonina Dobielska kl. VIai.

Wyniki etapu szkolnego I Edycji Konkursu Diecezjalnego „Biblia i Ja”  pt. I widział Bóg, że wszystko, co stworzył, było bardzo dobre. / Rdz 1, 31/ (pod patronatem JE Ks. Bpa H. Tomasika, organizowanego przez PG nr3 im. J. Kochanowskiego w Radomiu)

I miejsce: Sandra Krupa kl. Vc,
II miejsce: Gabriela Janas kl. Vc,
III miejsce: Julia Socha kl. Vc.

Prace uczennic reprezentują szkołę w rozstrzygnięciu etapu międzyszkolnego.

Wyniki szkolnego konkursu "Świąteczna Choinka "

I miejsce – Krzysztof Chłosta (kl. 5a) i Zuzanna Romanowska (kl. 5ds) 

II miejsce – Jan Górski (kl. 4b), Maria Kwiecień (kl. 5a) i Barbara Ziewiecka (kl. 5ds) 

III miejsce – Sandra Krupa (kl. 5c), Kacper Kutyła (kl. 4b) i Jakub Stańczyk (kl. 6b)

Pozostali uczniowie otrzymują wyróżnienie. Lista wszystkich uczniów, którzy wzięli udział w konkursie:

1.    Jan Górski, kl. 4b – II miejsce

2.    Aleksandra Ginał, kl. 4b

3.    Kacper Sobieraj, kl. 4b

4.    Wiktor Wancerz, kl. 4b

5.    Milena Rębisz, kl. 4ci

6.    Łukasz Benisz, kl. 4ds

7.    Kacper Kutyła, kl. 4ds – III miejsce

8.    Aleksandra Pastuszka, kl. 4ds

9.    Maria Pietruszka, kl. 4ds

10. Ramona Walczak, kl. 4ds

11. Izabela Bogucka, kl. 5a

12. Krzysztof Chłosta, kl. 5a – I miejsce

13. Maria Kwiecień, kl. 5a – II miejsce

14. Krzysztof Gondek, kl. 5a

15. Gabriela Janas, kl. 5c

16. Sandra Krupa, kl.5c – III miejsce

17. Katarzyna Fabiszewska, kl.5ds

18. Nina Podsiadły, kl. 5ds

19. Zuzanna Romanowska, kl. 5ds – I miejsce

20. Szymon Szymański, kl. 5ds

21.  Barbara Ziewiecka, kl. 5ds – II miejsce

22. Jakub Stańczyk, kl. 6b – III miejsce

23. Wiktoria Traczyk, kl. 6 c 

24. Michał Jamroży, kl. 6 c 

25. Maciej Gregorczyk, kl. 6 c 

26. Joanna Jaroszek, kl. 6c 

27. Kacper Stańczyk, kl. 2

_________________________________________________________________

2013/2014 

_________________________________________________________________

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego Albus

16 maja 2014r. odbył się ogólnopolski konkurs z języka angielskiego Albus zorganizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej. Oto wyniki:

Laureatką została uczennica kl. IVa Maria Kwiecień zdobywając 9 miejsce.

Wyróżnienie otrzymali:

Michał Filipkowski kl. IVa             – 11 miejsce

Krzysztof Firczyk kl. IVa                 – 11 miejsce

Maja Hamerszmit kl. IVa              – 11 miejsce

Bartłomiej Kowalik kl. IVa           – 11 miejsce

Krzysztof Chłosta kl. IVa              – 13 miejsce

Izabela Bogucka kl. IVa               – 15 miejsce

Szkolny konkurs wiedzy religijnej dla klas trzecich : „Jan Paweł II przyjaciel dużych i małych”.

I miejsce Dominika Senderowska kl. 3 ai
I miejsce Magdalena Kolanowska kl. 3ai
II miejsce Ola Górka kl 3ai
II miejsce Anna Gruszka kl. 3B
III miejsce Krzysztof Nachyła kl. 3ci

Konkurs plastyczny  „Wnieście do Waszych rodzin ducha wzajemnej miłości, pokoju i współdziałania. Jesteście sobie ku pomocy” (organizator PSP 31  w Radomiu)

Gabrysia Janas zajęła  III miejsce (opiekun p. Monika Piwowarczyk)

ROZGRYWKI SPORTOWE Z OKAZJI DNIA DZIECKA – DNIA SPORTU  2 czerwca 2014r.

TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ KLAS V DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

DZIEWCZĘTA                             CHŁOPCY

VA – VB        2 : 3                            VA – VB  1 : 4
VB – VC        5 : 3                            VB – VC  1 : 2
VC – VA        3 : 7                            VC – VA  5 : 1

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA DZIEWCZĄT

1m – klasa 5b
2m – klasa 5a
3m – klasa 5c

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW

1m – klasa 5c
2m – klasa 5b
3m – klasa 5a

MECZ O MISTRZOSTWO SZKOŁY W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

KLASA VA – VI C  2 : 4

TURNIEJ KLAS IV W DWA OGNIE USPORTOWIONE

IV B – IV C 10 : 10
IV S – IV C 7 : 8
IV B – IV S 8 : 6

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA DZIEWCZĄT

1m – klasa 4B
2m – klasa 4C
3m – klasa 4S

MECZ O MISTRZOSTWO SZKOŁY W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

KLASA VB – VI C 0 : 4

TURNIEJ KLAS VI W PIŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW

VIB – VIC  1 : 0

VIA – VIC 1 : 1

VIB – VIA 0 : 0 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1m – VIB

2m – VI A

3m – VI C

TURNIEJ KLAS VI W PIŁKĘ RĘCZNĄ DZIEWCZĄT

VIA – VIB  0 : 3

VIB – VIC  0 : 1

VIA – VIC  1 : 1

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1m. – VIC

2m. – VIB

3m. - VIA

Konkurs „100-lecie szkoły w dzielnicy Glinice w Radomiu”

I miejsce - Michał Różycki
II miejsce - Jan Kwiecień
III miejsce - Aleksandra Rybak

Konkurs „Historia Radomia w X- XVI wieku”

I miejsce - Michał Różycki
II miejsce - Adam Fudala
III miejsce - Jan Kwiecień

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu drużynowym

Osiągnięcia finalistów rozgrywek powiatowych:awans do igrzysk mazowieckich i wywalczenie: drużyna dziewcząt -9 miejsce, drużyna chłopców-10 miejsce.

Rywalizacja indywidualna: Nina Podsiadły - 2 miejsce a ty samym srebrny medal w stylu dowolnym na dyst. 25 m, Barbara Ziewiecka - 3 miejsce i brązowy medal w stylu grzbietowym na dyst 25 m, Błażej Węgliński - zdobył srebrny medal w stylu dowolnym na dyst 25m, Szymon Szymański - srebrny medal w stylu grzbietowym na dyst 25m.

Mistrzostwa Szkół Podstawowych w ramach Powszechnej Nauki Tańca Towarzyskiego klas IV, V i VI - 24.05.2014. 

Międzynarodowy Turniej Formacji Tanecznych o puchar prezydenta miasta Radomia - konkurs finałowy: para Izabela Bogucka i Krzysztof Chłosta ( kl.IV a)  zdobyła 6 miejsce w Radomiu (opiekun: Aldona Majewska)

Ogólnopolski Drużynowy Wielobój Pływacki  10 - 11 lat 

Osiągnięcia w poszczególnych konkurencjach:

DZIECI 11 lat CHŁOPCY

100m grzbietowy 

1m. Błażej Wegliński kl. 4s

2m. Adam Pierzchała kl. 4s

11m. Aleksander Pluta kl.4s

14m. Konrad Kwapisiewicz kl. 4s

18m. Hubert Kolasiński  kl. 4s

50m motylkowy

2m. Adam Pierzchała kl. 4s

4m. Szymon Szymański kl. 4s

6m. Jakub Pacocha kl.4s

9m. Oskar Witczak kl. 4s

12m. Konrad Kwapisiewicz kl.4s

13m. Aleksander Pluta kl.4s

25m. Maciej Klimek  kl. 4s

200m dowolny 

1m. Błażej Wegliński kl. 4s.

2m. Maciej Klimek  kl. 4s

3m. Jakub Pacocha kl.4s

8m. Oskar Witczak kl. 4s

12m. Szymon Szymański kl. 4s

19m. Hubert Kolasiński kl. 4s

4x50m zmienny

1m. A. Pierzchała, K. Kwapisiewicz, Sz. Szymański, B.Węgliński

3m. O. Witczak, M. Klimek, J. Pacocha, A. Pluta

100m klasyczny

2m. Konrad Kwapisiewicz kl.4s

3m. Jakub Pacocha kl. 4s

10m. Szymon Szymański kl. 4s

11m. Maciej Klimek  kl. 4s

17m. Hubert Kolasiński kl. 4s

100m dowolny

1m. Błażej Węgliński kl. 4s

3m. Pierzchała Adam kl. 4s

8m. Aleksander Pluta kl.4s

12m. Szymon Szymański kl. 4s

15m. Oskar Witczak kl. 4s

23m. Hubert Kolasiński kl. 4s

200m zmienny

1m. Błażej Węgliński kl. 4s

2m. Jakub Pacocha kl. 4s

6m. Oskar Witczak kl. 4s

8m. Maciej Klimek  kl. 4s

9m. Pierzchała Adam kl. 4s

11m. Konrad Kwapisiewicz kl.4s

4x 50 dowolny

1m. B.Węgliński, M. Klimek, A. Pierzchała, J. Pacocha

3m. A. Pluta, O. Witczak, H. Kolasiński, Sz. Szymański

DZIECI 11 lat  DZIEWCZĘTA

100m grzbietowy

1m. Barbara Ziewiecka kl.4s

7m. Katarzyna Fabiszewska kl.4s

200m dowolny

3m. Nina Podsiadły kl. 4s

10m. Weronika Michalska  kl.4s

12m. Katarzyna Fabiszewska kl. 4s

20m. Julia Justyna kl.4s

21m. Kołodziejczyk Amelia kl.4s

50m motylkowy

3m. Barbara Ziewiecka kl. 4s

12m. Weronika Michalska  kl.4s

17m. Julia Justyna kl.4s

22m. Kołodziejczyk Amelia kl.4s

4x50m zmienny

2m. B. Ziewiecka, K. Fabiszewska, J. Justyna, N. Podsiadły

100m klasyczny

2m. Katarzyna Fabiszewska kl. 4s

3m.Nina Podsiadły kl. 4s

10m. Barbara Ziewiecka kl. 4s

11m. Weronika Michalska  kl.4s

16m. Julia Justyna kl.4s

24m. Kołodziejczyk Amelia kl.4s

100m dowolny

1m. Nina Podsiadły kl. 4s

10m. Weronika Michalska  kl.4s

20m. Julia Justyna kl.4s

23m. Kołodziejczyk Amelia kl.4s

200m zmienny

2m. Barbara Ziewiecka kl. 4s

6m. Katarzyna Fabiszewska kl. 4s

4x50m dowolny

1m. B. Ziewiecka,W. Michalska,  K. Fabiszewska, , N. Podsiadły

DZIECI 10 lat CHŁOPCY

50m dowolny

7m. Damian Barszcz kl. 3s

8m. Kacper Sońta  kl. 3s

13m. Filip Nowocień kl.3s

23m. Antoni Gołabek kl. 3s

50m klasyczny

2m.Kacper Sońta  kl. 3s

12m. Damian Barszcz kl. 3s

14m. Filip Nowocień kl.3s

17m. Antoni Gołabek kl. 3s

50m grzbietowy

7m. Damian Barszcz kl. 3s

18m. Filip Nowocień kl.3s

24m. Antoni Gołabek kl. 3s

100m zmienny

2m. Kacper Sońta  kl. 3s

7m. Damian Barszcz kl. 3s

13m. Filip Nowocień kl.3s

14m. Antoni Gołabek kl. 3s

DZIECI 10 lat DZIEWCZĘTA

50m klasyczny

4m. Wiktoria Mikos kl. 3s

7m. Maja Wierzbicka kl. 3s

18m. Katarzyna Gębczyk kl. 3s

20m. Łucja Ziomek kl. 3s

26m. Daria Grudniewska kl. 3s

50m dowolny

2m. Maja Wierzbicka kl. 3s

12m. Katarzyna Gębczyk kl. 3s

22m. Łucja Ziomek kl. 3s

26. Wiktoria Mikos kl. 3s

50m grzbietowy

4m. Maja Wierzbicka kl.3s

6m. Wiktoria Mikos kl. 3s

14m. Katarzyna Gębczyk kl. 3s

26m. Daria Grudniewska kl. 3s

29m. Łucja Ziomek kl. 3s

100m zmienny

5m. Maja Wierzbicka kl.3s

9m. Wiktoria Mikos kl. 3s

11m. Katarzyna Gębczyk kl. 3s

17m. Łucja Ziomek kl. 3s

19m. Daria Grudniewska kl. 3s

Najlepszym zawodnikiem w kategorii 11lat został:  1m. Błażej Węgliński kl. 4s

3m. Adam Pierzchała kl. 4s

4m. Maciej Klimek kl.4s

5m. Pacocha Jakub kl. 4s

Najlepsza zawodniczka  w kategorii 11 lat:

2m. Nina Podsiadły kl. 4s

4m. Barbara Ziewiecka kl. 4s

5m. Katarzyna Fabiszewska kl. 4s

Najlepsza zawodniczka w kategorii 10 lat:  2m. Maja Wierzbicka kl.3s. Wszystkim sportowcom i ich rodzicom oraz trenerom serdecznie gratulujemy!!! Czekamy na dalsze sukcesy!

 Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny „Przyroda nasz przyjaciel”

 27. 05. 2014 r. troje uczniów z kl. 5 ai uczestniczyło w XVI Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo – Ekologicznym „Przyroda nasz przyjaciel” pod hasłem: „Krainy geograficzne Polski” zorganizowanym przez PSP nr 18 w Radomiu. 

W konkursie III miejsce zdobył Szymon Posobkiewicz z kl.5ai. Wyróżnienie otrzymali Szymon Furga kl.5ai oraz Antonina Dobielska 3ai.

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY dla klas IV – VI Pt.  ŚW. JAN PAWEŁ II

Imię i nazwisko

Klasa

Liczba zdobytych punktów / 30

Grzegorz Głowacki

6b

29

Jan Kwiecień

6c

29

Michał Filipkowski

4a

28

Patrycja Siewierska

4b

27

Krzysztof Chłosta

4a

24

Martyna Sędzicka

4b

23

Adam Fudala

6c

22

Micha Różycki

6ai

21

Natalia Kolanowska

6c

19

Arkadiusz Bogumił

6ai

17

Mikołaj Kaca

4b

16

Patrycja Kazimierczak

5b

14

Wiktoria Suwalska

4c

13

Zuzanna Sokołowska

5ai

13

Nikola Kawecka

5b

11

Weronika Wójcik

5ai

11

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego dla klas I - III pt. Święty Jan Paweł II.

Najlepsze prace wykonali:

Izabela Dulęba z kl. Ib
Adam Wojtkiewicz z kl. IIa
Dominika Senderowska z kl. IIIai

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny w ramach X Przeglądu Twórczości Młodzieżowej „Pasterz i Ojciec”, organizowanym przez Zespół Szkół Integracyjnych im. Jana Pawła II w Radomiu:

Gabriela Janas- I miejsce 

Wyniki "Kangura Matematycznego" marzec 2014

W tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny" 2014 wzięło udział 81 uczniów naszej szkoły z klas 2-6. Oto najlepsze wyniki:

Kategoria Żaczek:

Scencelewicz Grzegorz- wyróżnienie, kl. 2a, wych. p. M. Dulepska

Wasilewska Emilia - wyróżnienie, kl. 2a, wych. p. M. Dulepska 

Kategoria Maluch - 2M:

Firczyk Krzysztof - wyróżnienie, kl. 4a, nauczyciel p. A. Kwalińska

Kaca Mikołaj - wyróżnienie, kl.4b, nauczyciel p. E. Mroczek

Podsiadły Nina - wyróznienie, kl.4s, nauczyciel p. E. Mroczek

Filipkowski Michał - wyróżnienie, kl.4a, nauczyciel p. A. Kwalińska

Kategoria Beniamin - 1B:

Posobkiewicz Szymon - bardzo dobry wynik, kl.5ai, nauczyciel p. B. Gawrońska

Gregorczyk Maciej - wyróżnienie, kl.5ai, nauczyciel p. B. Gawrońska

Kategoria Beniamin - 2B:

Głowacki Grzegorz - wyróżnienie, kl.6b, nauczyciel p. B. Michalska

Konkurs Przyrodniczy 

We wtorek 29 kwietnia uczniowie: Aleksandra Rybak kl. VIai, Michał Różycki kl. VIai oraz Paula Jelonkiewicz kl. VIb reprezentowali naszą szkołę w II Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym organizowanym przez Publiczne Gimnazjum nr 5 w Radomiu. Paula Jelonkiewicz uzyskała czwartą lokatę. Organizatorzy wyróżnili Paulę dyplomem i nagrodą. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

"Dziecięcy Świat Poezji"

Uczennica klasy 1ai Amelia Karbownik zdobyła I miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim „Dziecięcy Świat Poezji” zorganizowany w MDK na Borkach (wych. B. Natora)

Konkursy z okazji Dnia św. Patryka (marzec 2014)

Kapelusze - leprechaun's hats. Wyróżnienia:

Natalia Kolanowska 6c

Gabryiela Janas 4c

Sandra Krupa 4c

Aleksandra Czupryńska 6b

Nina Podsiadło 4s

Maciej Klimek 4s

Joanna Jaroszek 5c

Faustyna Tomczyk 4a

W kategorii prezentacji multimedialnej I miejsce zajęła Aleksandra Rybak z kl. 6ai.

Portret skrzata - Leprechaun'a

I miejsce - Jakub Stefański 1s

II miejsce - Zofia Waśkiewicz 1c

III miejsce - Weronika Stanios 1s.

Wyróżnienia otrzymali: Małgorzata Gwarek 2a, Zuzanna Dadak 1s, Patrycja Pacyna 2a. GRATULUJEMY!

Konkurs literacko - plastyczny dla klas 1-3 pt.: "Pamiętnik z ferii", organizatorzy: p. M.Gumińska,p.B.Małecka, PSP 1 (marzec 2014)

Wyróżnienia:

Zuzanna Dadak - kl.1s

Klaudia Witczak - kl.1b

Megan Rachtan - kl.1c

Patrycja Pacyna - kl.2a

Adam Wojtkiewicz - kl.2a

Emilia Wasilewska - kl.2a

Kategoria: klasa I

I miesjce - Anna Janaszek 1ai, Zofia Waśkiewicz 1c

II miejsce - Maja Bębeńca 1b, Nikola Nowocień 1b

III miejsce - Agata Pacocha 1ai

Kategoria: klasy II - III

I miejsce - Anna Kolanowska 2a, Grzegorz Scencelewicz 2a

II miejsce - Filip Janas 2a, Dominika Senderowska 3ai

III miejsce - Maja Wierzbicka 3s

XII Regionalny Konkurs Ortograficzny,  organizator RODoN 

Szymon Posobkiewicz - wyróżnienie wśród uczniów szkół podstawowych

X Radomska Olimpiada Młodzieży – Mistrzostwa Radomia w Mini piłce nożnej Halowej chłopców Szkół Podstawowych - I miejsce

Drużyna w składzie :

1.      Zanjat Mateusz – V c

2.      Lewicki Remigiusz – V c

3.      Podsiadło Jakub – V c

4.      Goncerz Wiktor – V c

5.      Okrutny Krystian – V b

6.      Osiński Jakub – V b

7.      Sułek Jakub – V b

8.      Lesiak Jakub – V b

9.      Kopa Dawid – V b

10.  Lment Kacper – V b

11.  Borkowski Hubert – V b

12.  Kupidura Michał – IV c

13.  Bdzikot Damian – IV c

X RADOMSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY Mini koszykówka dziewcząt

W dniu 31.01.2014 r odbyły się finały zawodów międzyszkolnych w  mini koszykówkę dziewcząt w ramach X Radomskiej Olimpiady Młodzieży, drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła IV m.

Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie:

1.    Rozalia Tomczyk

2.    Klaudia Czyż

3.    Natalia Kolanowska

4.    Barbara Falkiewicz

5.    Katarzyna Kmita

6.    Natalia Szczepanowska

7.    Klaudia Ziomek

8.    Klara Szczepańska

9.    Wiktoria Czyż

10.  Wiktoria Skorża 

11.  Maja Mroziewicz

12.  Antonina Dobielska

13.  Martyna Derwisz

Opiekun: Paweł Liwanowski

III Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek dla szkół podstawowych organizowanym przez PSP nr 23 w Radomiu

I miejsce w kategorii klas IV – VI - Aleksandra Czupryńska kl.6b

Szkolny Konkurs Kolęd  pt. „Śpiewaj Maleńkiemu Panu”:

I miejsce – Anna Fijałkowska kl. IVc

II miejsce – Aleksandra Czupryńska kl. VIb

III miejsce – Michał Filipkowski kl. IVai

Wyróżnienia: Izabela Bogucka IVa, Nina Podsiadły IVs, Maja Firczyk IIc, Patrycja Siewierska IVb, Sandra Krupa IVc.

Wyniki etapu szkolnego Diecezjalnego Konkursu Biblijnego. Księga Rodzaju dla klas IV - VI

Do II etapu zakwalifikowali się:  Zuzanna Sokołowska kl. Vai, Joanna Jaroszek kl. Vc, Adam Fudala kl. VIc.  

Międzyszkolny konkurs "Szopka Bożonarodzeniowa" 

Uczennica oddziału przedszkolnego 0ai Lena Podsiadły zdobyła wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie "Szopka Bożonarodzeniowa".

Konkurs OLIMPUS - język angielski

6 listopada 2013 r. 25 uczniów z klas 4 -6 wzięło udział w ogólnopolskiej olimpiadzie z języka angielskiego 'Olimpus' - sesja jesienna. Troje uczniów naszej szkoły zostało laureatami! Są to:
Szymon Furga z klasy 5ai - 9 miejsce
Szymon Posobkiewicz z klasy 5ai - 11 miejsce
Natalia Kolanowska z klasy 6c - 15 miejsce 

Szkolny konkurs języka angielskiego ze znajomości słownictwa związanego ze Świętami Bożego Narodzenia (18 grudnia 2013 r.) Nagrodzeni uczniowie to: klasy 4-6
miejsce I - Natalia Kolanowska kl. 6c 
miejsce II - Grzegorz Głowacki kl. 6b
miejsce III - Gabriela Janas kl. 4c
klasy 3
miejsce I - Dominika Senderowska kl. 3ai
miejsce II - Zuzanna Wykrota kl. 3ai
miejsce III - Jan Rewiński kl. 3b

Międzyszkolny konkurs plastyczny 

Międzyszkolny konkurs plastyczny pt: "Najciekawsza ozdoba choinkowa" organizowany przez PSP nr 25 w Radomiu

 Iza Cywka kl 5c - II miejsce

Zawody o Puchar Dyrektora PSP nr 4

KLASY IV

100 metrów stylem zmiennym dziewczynki

 I miejsce Ziewiecka Barbara

II miejsce Podsiadły Nina

III miejsce Fabiszewska Katarzyna

100 metrów stylem zmiennym chłopcy 

I miejsce Błażej Węgliński

II miejsce Pierzchała Adam 

III miejsce Pluta Aleksander

KLASY III

50 metrów stylem dowolnym

Dziewczynki:  

I m Maja Wierzbicka 

II m Aleksandra Pastuszka 
III m Katarzyna Gębczyk

Chłopcy: 

I m Damian Barszcz 
II m Kacper Sońta 

Szkolny etap konkursu "Szopka Bożonarodzeniowa" 

Dziewczynki z oddziału przedszkolnego ai: Karolina Gocel, Kasia Ilczewska, Lena Podsiadły, Julia Przybylska i Wiktoria Wójcik wzięły udział w konkursie "Szopka Bożonarodzeniowa". Wszystkie prace prezentują się wspaniale, ale zgodnie z wymogami konkursu tylko jedna może reprezentować szkołę w konkursie międzyszkolnym. Będzie to szopka wykonana przez Lenę Podsiadły. Za udział w eliminacjach dzieci otrzymały dyplomy i upominki.

Październik 2014r. : wyniki Szkolnego  Konkursu  Wiedzy dla klas IV – VI pt.:  „Tajemnice Różańca w Piśmie Świętym”:

KLASA IV (max. 20 p.)

I miejsca: Patrycja Siewierska kl. IVb 20 p., Wiktoria Suwalska kl. IVc 20 p., Michał Filipkowski kl. IV a 20 p.

II miejsea: Jakub Pacocha kl. IVs 19 p

III miejsce: Sandra Krupa kl. IVc 16 p.

KLASA V (max. 21 p.)

I miejsce: Antonina Dobielska 5ai - 20 p.

II miejsce: Julia Michalak 5c - 19 p.

III miejsce: Zuzanna Sokołowska 5ai - 18 p.

KLASAVI (max. 33 p.)

I miejsce: Aleksandra Rybak  6ai – 33 p.

II miejsce: Ewa Modrykamień 6ai – 30 p.

III miejsce: Oskar Kwietniewski 6b – 24 p.

Szkolny Konkurs Plastyczny dla klas 1 – 3 pt. „Portret Świętego”:

Najlepsze prace:
Dominika Senderowska kl. 3ai

Jakub Lasek kl. 2b

Julia Raczyńska kl. 1b

wyróżnienie: Zuzanna Wykrota kl. 3ai

Szkolny Konkurs Plastyczny dla klas 4 – 6 pt. „Św. Urszula, Bł. Ks. Bolesław Strzelecki”:

I miejsce: Patrycja Siewierska kl. 4b i Gabriela Janas kl. 4c

II miejsce: Anna Fijałkowska kl. 4c

III miejsce: Nina Chodyń kl. 6ai

PORTRET PATRONA SZKOŁY

Z okazji obchodów 100 lecia istnienia szkoły uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym PORTRET PATRONA SZKOŁY dla klas I - III. Jego pierwszy etap odbył się w czerwcu, a część druga dla klas IV - VI na przełomie września i października.

Oto laureaci konkursu:

KLASY I - III

I miejsce  Patrycja Pacyna kl. IIa

II miejsce Maja Celej kl. Iai

III miejsce Julia Życka, kl. IIIai, Dominika Senderowska  kl. IIIai

wyróżnienia: Maciej Szkoła kl. IIIb

Adam Wojtkiewicz kl. IIa

Anna Janaszek kl. Iai

Miłosz Petrykowski kl. IIIs

Julia Wielocha kl. Ic

KLASY IV - VI

I miejsce Michał Różycki kl. VIai

II miejsce Paulina Choinacka kl. VIc

III miejsce Iza Cywka kl. Vc

wyróżnienia: Klaudia Ziomek kl. VIc

Klara Szczepańska kl. Vb

Maciej Gregorczyk kl. Vc

Julia Wlazłowska  kl. Vc

Rafał Stanios kl. VIai

_________________________________________________________________

2012/2013 

_________________________________________________________________

Wyniki Ogólnopolskiego Konkurs Albus z historii

Historia klasa 5

Aleksandra Czupryńska  43 punkty- 10 miejsce, dyplom laureata.

Katarzyna Kmita 41 punktów- 12 miejsce, dyplom wyróżnienia

Adam Fudala 35 punktów- 18 miejsce, dyplom uznania.

Sandra Kapciak 20 punktów- 33 miejsce, dyplom uznania

Historia klasa 6

Anna Posobkiewicz 32 punkty- 21 miejsce, dyplom uznania.

Weronika Marchewka 24 punkty- 29 miejsce , dyplom uznania.

Aleksandra Korycka 21 punktów- 32 miejsce, dyplom uznania.

Konkurs Międzyszkolny dla Młodych Twórców

W II Edycji Konkursu Międzyszkolnego dla Młodych Twórców pt.” Kardynał Stefan Wyszyński- patron ważnych spraw” pod honorowym patronatem  księdza Biskupa Henryka Tomasika – ordynariusza Diecezji Radomskiej, zorganizowanego przez  PSP Nr 31 w Radomiu, w dniu 29 maja 2013r. laureatkami z naszej szkoły zostały:

W KONKURSIE PLASTYCZNYM  pt: „Z drobiazgów życiowych wykonanych wielkim sercem powstaje wielkość człowieka” :

W grupie klas 4 – 6:

Aleksandra Czupryńska kl. 5b – II miejsce (opiekun p. A. Szymczyk),

Natalia Zaręba kl. 6d  - wyróżnienie (opiekun p. M. Piwowarczyk),

Ewa Modrykamień  kl. 5a – wyróżnienie (opiekun s. M. Sommer),

W grupie klas 0 – 3:

Sandra Krupa kl. 3c  -  I miejsce (opiekun p. A. Szymczyk).

W Konkursie literackim  pt: „Patriotyzm to nie święto, patriotyzm to codzienność”: 

Marta Kozłowska kl. 6d  -  wyróżnienie (opiekun p. M. Piwowarczyk).

W konkursie wiedzy  pt. „Kardynał Stefan Wyszyński”:

Kinga Wydra, Wiktoria Łochowska, Zuzanna Weitz z kl. 6b - II miejsce (opiekun. p. M. Piwowarczyk).

„Kangur Matematyczny”

Sukcesy uczniów naszej szkoły w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” w roku szkolnym 2012/13

Kategoria „Żaczek „

1.Wiktoria Mikos  kl. 2s - wyróżnienie

Kategoria „Maluch”

2.Firczyk Krzysztof  kl. 3s – wyróżnienie

3.Filipkowski Michał  kl. 3a – wyróżnienie

4.Posobkiewicz Szymon – kl.  4a – bardzo dobry wynik

5.Stańczyk Jakub  kl. 4b – wyróżnienie

Kategoria „ Beniamin”

6.Piętocha Jakub kl. 5c - – bardzo dobry wynik

7.Posobkiewicz Anna  kl. 6a  – bardzo dobry wynik

8.Ziemski Seweryn kl. 6c – wyróżnienie

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ORGANIZOWANEGO w PSP nr 34 w Radomiu

II miejsce - Anna Posobkiewicz 6ai

Wyniki konkursu matematycznego

Laureat: II miejsce: Seweryn Ziemski VI c (opiekum p.E.Mroczek)
Wyróżnienia: Kinga Wydra  VI b, Mateusz Janduła VI c (opiekum p.E.Mroczek)
Wyróznienie otrzymała również Ania Posobkiewicz kl VI a (opiekun p. A. Kwalińska).

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego "Dziecięcy Świat Poezji" organizowanego przez Dom Kultury Borki

II miejsce zajęła uczennica kl. IIA Dominika Senderowska (opiekun M.Stępniewska)

III miejsce zajęli: uczennica kl. IIS Wiktoria Mikos (opiekun B.Małecka) i uczeń kl. IIIA Krzysztof Gondek (opiekun l.Kozera)

Wyniki XI edycji Międzyszkolnego Powiatowego konkursu „ Mały mistrz ortografii” z dnia 20.04.2013r.

I miejsce uczennica z PSP nr 14

II miejsce uczennica z  I Społecznej Szkoły Podstawowej

III miejsce uczeń z PSP nr 28

Wyróżnienie- uczniowie z PSP nr 29 i PSP nr 34

TEKST DYKTANDA

Wyniki Konkursu Recytatorskiego „ Spotkanie z poezją”

Laureaci :

W kategorii klas 0-1:

I miejsce- Amelia Karbownik, uczennica kl.0a

II miejsce – Mikołaj Warchoł, uczeń kl. 0b

III miejsce – Maja Celej, uczennica kl. 0a

Wyróżnienie – Anna Kolanowska, uczennica kl. 1a

W kategorii klas II – III

I miejsce- Krzysztof Gondek, uczeń kl. 3a

II miejsce – Dominika Senderowska, uczennica kl. 2a

III miejsce – Wiktoria Mikos, uczennica kl.2s

Wyróżnienie – Magda Kolanowska, uczennica kl. 2a

Wyróżnienie – Anna Fijałkowska, uczennica kl.3c

Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego dla klas 1 - 3 i  4 - 6 pt.  "Krzyż znakiem chrześcijanina. Droga Krzyżowa":

klasy 4 - 6:
I miejsce Anna Posobkiewicz kl. 6a,
II miejsce Jan Kwiecień kl. 5c,
III miejsce Ilona Banaszkiewicz kl. 6a,
Wyróżnienie Nicola Kawecka kl. 4b.
klasy 1 - 3:
I miejsce Adrian Mazur kl. 3a,
II miejsce Wiktor Wancerz kl. 2b,
III miejsce Bartłomiej Wiśniewski kl. 3a,
Wyróżnienie Oliwia Mazur kl. 2b.

Wyniki XIV Międzyszkolnego Konkursu "Młody Przyrodnik" organizowanego przez PSP nr1 w Radomiu

I miejsce Anna Posobkiewicz PSP nr 1

II miejsce Kinga Wydra  PSP nr 1

III miejsce Karolina Gaweł PSP nr 6

III miejsce Magda Kazimierczak PSP nr 34

Wyniki Konkursu plastycznego dla klas 1 – 3 pt. Święci mieszkają w niebie

I miejsca: Patrycja Pacyna kl. 1a, Kamila Faryna kl. 2c, Sandra Krupa kl. 3c.

Wyniki Diecezjalnego Konkursu Plastycznego dla kl. 1 – 3 pt. Wierzymy w Boga

I miejsca: Patrycja Pacyna kl. 1a, Dominika Senderowska kl. 2a, Tomasz Fundowicz kl. 3a.

Wyniki Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej dla klas  4 – 6 pt. Męczennicy za wiarę

I miejsce: Aleksandra Korycka kl. 6a.

Wyniki Konkursu  kolęd dla klas 4 – 6 pt. Śpiewaj Maleńkiemu Panu

I miejsce: Barbara Falkiewicz kl. 5c

II miejsce: Marta Magdziarz kl. 6b

III miejsce: Krzysztof Frączek kl. 6b

Wyróżnienie: Natalia Ginał kl. 6a

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego OLIMPUS - sesja jesienna 2012

Laureaci:

Szymon Posobkiewicz 4ai - 10 miejsce w Polsce
Paula Jelonkiewicz 5b - 13 miejsce
Grzegorz Głowacki 5b - 14 miejsce
Anna Posobkiewicz 6ai - 15 miejsce

Wyniki Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego 

"Master of English Spelling"

Klasy IV – VI

I miejsce – Szymon Posobkiewicz  4ai

II miejsce – Grzegorz Głowacki  5b i Anna Posobkiewicz  6ai

III miejsce – Szymon Furga  4ai

Wyróżnienia 

Weronika Bornikowska  6c

Natalia Kolanowska  5c

Seweryn Ziemski  6c

Klasy II – III

I miejsce – Michał Kapusta  3b i Krzysztof Firczyk  3s

II miejsce – Sandra Krupa  3c

III miejsce – Nina Podsiadły  3s i Wiktoria Suwalska  3c

Wyróżnienia

Arkadiusz Wodziński  3c 

Patrycja Siewierska  3b

Wyniki I Szkolnego Konkursu "Na Ozdobę Świąteczną"

Klasy 5-6

I miejsce- Natalia Ginał kl.6a

II miejsce- Natalia Zaręba kl.6d

II miejsce- Paula Jelonkiewicz kl.5b

Wyróżnienia: Weronika Płaza kl.5b i Paweł Zamojć kl.5b

Klasy 3-4

III miejsce- Piotr Mazur kl.4b

III miejsce- Sandra Krupa kl.3c

Klasy 1-2

Wyróżnienie: Krzyś Nachyła kl.2c

Klasy O

I miejsce- Maja Celej kl.0a

II miejsce- Marysia Mazurkiewicz kl.0a

III miejsce- Iza Dulęba kl.0d

Wyróżnienia: Igor Żak kl.0a, Julia Wielocha kl.0a, Wojciech Ginał kl.0d, Nikola Nowocień kl.0d, Mateusz Adamski kl.0f i Alicja Kępska kl.0f.

Wszystkim finalistom konkursu serdecznie gratulujemy. Uczestnicy konkursu otrzymują dyplomy i slodki upominek, natomiast finaliści dodatkowo otrzymują nagrodę (wręczanie nagród odbywać się będzie od czwartku).

Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego dla klas 1-3 pt: „Tajemnice Różańca”

I miejsce: Martyna Sędzicka kl. 3b i Patryk Kacperczyk kl. 3b

II miejsce: Aleksandra Kwarciana kl. 3b

III miejsce: Mikołaj Kaca kl. 3b i Damian Bdzikot kl. 3b

Wyróżnienie: Andżelika Zawadzka kl. 3b

Wyniki Szkolnego  Konkursu Wiedzy pt. „Tajemnice Różańca w Piśmie Świętym”:

Klasy 4-te:

I miejsce:  Zuzanna Sokołowska kl. 4a – 19p/20p

II miejsce: Antonina Dobielska kl.4a i Michał Muszyński kl. 4c – 18p/20p

III miejsce: Julia Michalak kl. 4c – 17/20p

Klasy 5-te:

I miejsce: Aleksandra Rybak kl. 5a – 17p/21p

II miejsce: Agnieszka Rokita kl. 5a – 12p/21p

III miejsce: Aleksandra Mazur kl. 5a – 11p/21p

Klasy 6-te:

I miejsce: Kinga Wydra kl. 6b – 33p/33p

II miejsce: Zuzanna Weitz kl. 6b – 32p/33p

III miejsce: Anna Posobkiewicz kl. 6a – 29p/33p

Wyniki szkolnego konkursu talentów 'School's Got Talent!'

I miejsce ex aequo: Aleksandra Czupryńska 5b, Wiktoria Kosakowska 6d
Wyróżnienia: Kuba Lesiak 4b, Arkadiusz Bogumił 5a, Nina Chodyń 5a i Michał Różycki 5c, Dominika Wakuła 5c, Anna Byzdra 3a, Natalia Grosiak i Magda Bajór 5a.

_________________________________________________________________

2011/2012 

_________________________________________________________________

Wyniki szkolnego konkursu języka angielskiego pt. ,,Znawca Kultury Brytyjskiej" który odbył się 11 maja 2012

I miejsce-Anna Posobkiewicz 5a

II miejsce-Michał Różycki 4c i Grzegorz Głowacki 4b

III miejsce-Kinga Wydra 5b i Joanna Alberska 6d

Wyróżnienia-Dawid Dziocha 5c, Paweł Bednarczyk 5a, Mateusz Janduła 5c, Aleksandra Korycka 5a i Maciej Wiśniewski 6d

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego "Mały Mistrz Ortografii"

I miejsce- Ewa Kaluś z I Społecznej Szkoły Podstawowej,

II miejsce- Natalia Minda z PSP nr 9 i Magdalena Mizera z PSP nr 29,

III miejsce- Jakub Sadowski z PSP nr 6 i Dominik Tokarski z PSP nr 29.

Wyniki Konkursu Recytatorskiego "DZIECIĘCY ŚWIAT POEZJI" organizowanego przez Dom Kultury "Borki" w Radomiu ul. Sucha 2.

Edycja dla 6-cio i 7-o latków odbyła się 24.04.2012r.

I miejsce - Dominika Senderowska kl. 1a (wych.Małgorzata Stępniewska)

Edycja dla 8-o i 9-o latków odbyła się 22.05.2012r.

wyróżnienia: Sandra Krupa kl. 2c (wych. Aleksandra Wlazło) i Antonina Dobielska kl. 3a (wych. Bożena Natora)

Wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur 2012"

64 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur – 2012”

Konkurs dla szkół podstawowych odbył się w trzech kategoriach:

Żaczek – dla uczniów klas II

Maluch – dla uczniów klas III   (1M)  i IV  ( 2M)

Beniamin – dla uczniów klas V  ( 1B ) i VI  ( 2B )

A oto najlepsi w tegorocznej edycji Kangura:

W kategorii Żaczek wyróżnienia otrzymali:

  1. Martyna Sędzicka z klasy II b
  2. Krzyszfof Firczyk z klasy II s
  3. Sandra Krupa z klasy II c

W kategorii Maluch ( 1 M )  i ( 2 M )

  • wynik bardzo dobry otrzymał:
  1. Szymon Posobkiewicz  z klasy III a
  2. Szymon Furga z klasy III a
  3. Izabela Cywka z klasy III c
  4. Jakub Solecki z klasy  IV a
  5. Paula Jelonkiewicz z klasy IV b
  6. Jakub Piętocha z klasy  IV c
  • wyróżnienia otrzymali:

W kategorii Beniamin ( 1B ) i ( 2B ) wyróżnienia otrzymali:

  1. Mateusz Janduła z klasy V c
  2. Anna Posobkiewicz z klasy V a
  3. Gerard Dróżdż z klasy VI b

Uczniowie – laureaci i z ocenami bardzo dobrymi otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy, natomiast wyróżnieni otrzymają książki i dyplomy. Nagrody zostaną wręczone uczniom w dniu zakończenia roku szkolnego.

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego "Mały Mistrz Ortografii"

Organizatorem konkursu była Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 w Radomiu. Uczniowie naszej szkoły zajęli:

- I miejsce Michał Filipkowski z klasy II A (op. L.Kozera)- etap kl.II

- II miejsce Michał Kupidura II B (op. M.Falkiewicz)- etap kl.II

- III miejsce Szymon Posobkiewicz III A (op. B.Natora)- etap kl.III

Wyniki konkursów religijnych:

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY  pt.„Droga  Krzyżowa  - Wielki Post”:

I miejsce: Zuzanna Weitz kl. 5b – 32pkt/ max 32

II miejsce: Maria Tomczyk kl. 6d – 31,5pkt

III miejsca: Aleksandra Alberska kl. 5a – 31 pkt  i Rozalia Tomczyk kl. 4a – 31 pkt;

Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego pt. „Wielkanocna pisanka. Wielkanocna kartka”:

W kategorii pisanka:  I miejsce ex aequo: Adam Fudala kl. 4c i Wiktoria Łochowska kl. 5b;

W kategorii kartka wielkanocna: I miejsce ex aequo: Jan Kwiecień kl. 4c i Natalia Zaręba kl. 5d;

W eliminacjach Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pt. „Pasterz i Ojciec” organizowanym przez Zespół Szkół Integracyjnych im. Jana Pawła II w Radomiu zwyciężyli:

w kl. 1 – 3: Dominika Senderowska  kl. 1a i Aniela Kacperczyk kl. 1a;

w kl. 4 – 6: Jan Kwiecień kl. 4c

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

5 stycznia odbyła się Ogólnopolska Olimpiada z języka angielskiego. Na poziomie klas drugich pierwsze miejsce w szkole zajęła uczennica klasy 2b –Aleksandra Kwarciana – wych. p Marzena Falkiewicz.

II miejsce- ucz. kl. 2a Julia Adamczyk – wych, Lidia Kozera

III miejsce – ucz. kl. 2c Sandra Krupa- wych. p. Aleksandra Wlazło.

Na poziomie klas trzecich:

II miejsce w szkole zajął ucz. kl. 3a Szyman Furga- wych. p. Bożena Natora,

III miejsce w szkole zajęła ucz. kl. 3a Antonina Dobielska- wych p. Bożena Natora,

Laureatem olimpiady został ucz. kl. 3a Szymon Posobkiewicz plasując się na 6 miejscu w ogólnopolskiej olimpiadzie ‘’ Olimpusek’’. Wszystkim laureatom  gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA "OLIMPUSEK"

4 stycznia odbyła się w naszej szkole Ogólnopolska Olimpiada ‘’Olimpusek’’.Uczniowie musieli wykazać się wiedzą z zakresu języka polskiego, matematyki i wiadomości przyrodniczych. Na poziomie klas pierwszych, najwięcej punktów, a tym samym pierwsze miejsce w szkole zajęła: 

uczennica kl. 1a Dominika Senderowska- wych. p.Małgorzata Stępniewska. 

II miejsce- ucz. kl. 1a- Eryk Kazimierczak- wych. p. Małgorzata Stępniewska.

III miejsce-ucz. kl. 1a- Jakub Kiraga – wych. p. Małgorzata Stepniewska.

Na poziomie klas drugich, pierwsze miejsce w szkole zajął:

uczeń kl. 2a Michał Filipkowski- wych. p. Lidia Kozera,

II miejsce- ucz. kl. 2b Mikołaj Kaca- wych. p. Marzena Falkiewicz,

III miejsce- ucz kl. 2a Bartłomiej Kowalik – wych. p. Lidia Kozera.

Na poziomie klas trzecich:

I miejsce zajął ucz. kl. 3a Szymon Posobkiewicz- wych. p. Bożena Natora.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ

Wszystkich zainteresowanych uczniów klas 4-6 zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu na Kartkę Wielkanocną. Zasady udziału są bardzo proste. Do piątku 30 marca 2012r. prosimy o dostarczenie do p. Haliny Majkusiak- opiekuna konkursu- ładnej i kolorowej kartki o tematyce świątecznej.

Wyniki:

I miejsce: Hubert Ciołkiewicz kl.5c

II miejsce: Natalia Zaręba kl. 5D

Wyróżnienia:

Nikola Rzeszowska 4b

Ola Czupryńska 4b

Ola Mazur 4a

Oceny celujące już wstawione, a słodkie upominki i dyplomy nagrodzeni uczniowie otrzymają na najbliższym apelu. Dziękujemy za udział i gratulujemy.

Lista uczniów nagrodzonych w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Literackim pt. "Mój pamiętnik z ferii zimowych".

W kategorii klas 1:

I miejsce - Wiktoria Mikos kl 1s, Oliwia Młodawska kl 1s, Dominika Senderowska kl 1a;

II miejsce - Marysia Pietruszka kl 1s, Milena Rębisz kl 1c;

III miejsce - Łucja Ziomek kl 1s, Krzysztof Nachyła kl 1c, Weronika Piątek kl 1c;

wyróżnienia: Kamila Faryna kl 1c, Emilia Walczak kl 1c, Marika Olender kl 1c, Klaudia Gielniowska kl 1c, Damian Barwicki kl 1c.

W kategorii klas 2 - 3:

I miejsce - Gabrysia Janas kl 2c, Zuzanna Romanowska kl 2s;

II miejsce - Kacper Lament kl 3b;

III miejsce - Joanna Jaroszek kl 3c, Andżelika Zawadzka kl 2b;

wyróżnienia: Patrycja Murlak kl 3b, Weronika Tomasik kl 2b.

Organizatorzy: E. Socha, K. Bidas, B. Małecka

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu na Kartkę Walentynkową

W konkursie na Kartkę Walentynkową w tym roku szkolnym wzięło udział 13 szkół podstawowych z całego Radomia. Poziom prac był oczywiście bardzo wysoki i komisja konkursowa jak co roku miała olbrzymi problem z oceną prac i przyznaniem miejsc. Miło być dziewięć, a jest oczywiście dużo więcej. Ale było warto. Prace są naprawdę bardzo ładne, oryginalne i niepowtarzalne. Najwięcej kartek zrobili uczniowie klas czwartych, dlatego też w tej grupie przyznano najwięcej nagród.

A teraz już finaliści: 

Klasa 4:

I miejsce- Wiktoria Karpeta i Natalia Dusińska z PSP 21

I miejsce- Wiktoria Drogomirecka z PSP 9

II miejsce- Kamila Gawrońska z PSP 13

II miejsce- Dawid Matysiak z PSP 24

II miejsce- Dawid Kopycki z PSP 1

III miejsce- Oliwia Rdzanek z PSP 19

III miejsce- Aleksandra Orłowska z PSP 7

Klasa 5:

I miejsce- Dawid Kalita z PSP 18

II miejsce- Karolina Świerczek z PSP 17

Klasa 6:

I miejsce- Klaudia Lidak z PSP 13

II miejsce- Wiktoria Kucharczyk z PSP 6

Wyróżnienia:

Marta Potempska PSP 15

Daria Pakieła PSP 17

Paulina Bernat PSP 7

Martyna Kęska PSP 3

Sobczyk Angelika PSP 19

Joanna Janiszewska PSP 24

Wiktoria Figarska PSP 9

W najbliższym tygodniu zaczniemy przekazywać dyplomy i nagrody, a także podziękowania dla nauczycieli opiekunów konkursu do poszczególnych szkół.  Gratulujemy i zapraszamy do udziału w przyszłym roku.

Wyniki konkursu „Święta w Bullerbyn i u nas”

 I miejsce Zając Natalia III c 31 pkt.

 II miejsce Jaroszek Joanna III c 29,5 pkt.

 III miejsce Kawecka Nikola III b  29 pkt

Klasa III a

1.  Furga Szymon 24 p.

2. Brudnios  Mateusz 22,5 pkt.

3. Czyż Wiktoria 12 pkt.

4. Załęski  Patryk 7,5 pkt.

5. Mroziewicz Maja 7 pkt.

Klasa III b

1. Mazur  Piotr 28,5 pkt.

2. Murlak  Patrycja 26 pkt.

3. Panek  Mikołaj 19 pkt.

4. Mażul  Emanuel 17 pkt.

Klasa III c

1. Zając  Natalia  31 pkt.

2. Cywka  Izabela  20 pkt.

3. Mąkosa Aleksandra  14 pkt.

4. Świgoń Jakub  13 pkt.

5. Zanjat Sebastian 12 pkt.

Gratulujemy zwycięzcom i  wszystkim uczestnikom konkursu.  Zachęcamy uczniów do uczestnictwa  w konkursach czytelniczych organizowanych prze bibliotekę szkolną.

Wyniki konkursów:

Konkursu Plastycznego pt. „Święci mieszkają w niebie”:

Kl. 1 – 3:

I miejsca: Martyna Sędzicka kl. 2b, Michał Kapusta kl. 2b, Dominika Senderowska kl. 1a;

Kl. 4 – 6:

I miejsce: Wiktor Bąk kl. 6a, 
II miejsce Anna Posobkiewicz kl. 5a, 
III miejsce Aleksandra Węgorzewska kl. 5d;

Konkursu Kolęd 2012 pt. „Śpiewaj Maleńkiemu Panu”

I miejsce – Oliwia Omiotek kl. 6d,

II miejsce – Aleksandra Czupryńska kl. 4b,

III miejsce – Rozalia Tomczyk kl. 4a,

Wyróżnienia: Wiktoria Zarembska kl. 6d i Barbara Falkiewicz kl. 4c.

Diecezjalnego Konkursu Plastycznyego  dla klas 1 – 3  pt. „Czyńmy  dobrze wszystkim”:

I miejsca:   Ewa Dobielska kl. 1a,  Nina Podsiadły kl. 2s, Antonina Dobielska kl. 3a.

Diecezjalnego Konkursu Wiedzy dla klas 4 – 6 pt. „Rycerz Maryi – św. Maksymilian Maria Kolbe”

I miejsce Michał Różycki kl. 4c ( 34  na 68 pkt)

V Międzyszkolny Konkurs Bożonarodzeniowy w PSP nr 9

Miło jest nam poinformować, że uczeń klasy 4C Janek Kwiecień uzyskał wyróżnienie w V Międzyszkolnym Konkursie Bożonarodzeniowym organizowanym przez PSP nr 9. Gratulujemy. Dyplom i nagrodę przekażemy po otrzymaniu od organizatorów.

Konkurs czytelniczy  „Święta w Bullerbyn i u Nas”

Regulamin konkursu:

- konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas III szkoły podstawowej

- uczniowie zapoznają się samodzielnie z dwoma rozdziałami lektury pt. „Dzieci z Bullerbyn”: „Wkrótce już święta” oraz „Jak obchodzimy w Bullerbyn Gwiazdkę”.-

- konkurs składa się z testu pisemnego z wybranych  rozdziałów  i znajomości zwyczajów bożonarodzeniowych w Polsce.

- konkurs odbędzie się w styczniu (data konkursu zastanie podana po świętach)

Zapisy na konkurs w bibliotece szkolnej do 20 grudnia.  ZAPRASZAMY!

Konkurs Recytatorski z języka Angielskiego

13 grudnia 2011r odbył się szkolny konkurs recytatorski z języka angielskiego dla klas 4-6.

Zwyciężyli:

I miejsce- Weronika Marchewka 5A

II miejsce- Anna Posobkiewicz 5A

III miejsce- Aleksandra Alberska 5A

Wyróżnienie: Ilona Banaszkiewicz 5A

Konkurs języka angielskiego pt. "Ulubiona postać z kultury brytyjskiej"

28 października 2011r odbył się szkolny konkurs języka angielskiego pt. "Ulubiona postać z kultury brytyjskiej". Konkurs polegał na przygotowaniu prezentacji ustnej wybranej postaci związanej z kulturą brytyjską.

Zwyciężyli:

I miejsce- Aleksandra Węgorzewska 5D

II miejsce- Grzegorz Głowacki 4B

III miejsce- Anna Posobkiewicz 5A

Wyróżnienia: Ilona Banaszkiewicz 5A i Eliza Kamińska 5D

Konkurs pt. "Master of English Spelling"

7 grudnia 2011r odbył się szkolny konkurs języka angielskiego dla klas 2-3 pt. "Master of English Spelling". Najlepszą znajomością słownictwa wykazali się:

I miejsce- Karzysztof Firczyk 2S

II miejsce- Nadia Jaśkiewicz 2S

III miejsce- Aleksandra Kwarciana 2B

Międzyszkolny Konkurs Świąteczny ANIOŁ

Miło jest nam poinformować, że uczennica Dominika Senderowska zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Świątecznym ANIOŁ zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową Nr 6 w Radomiu. Gratulujemy!

Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową

Od połowy listopada trwał w naszej szkole szkolny konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową. Ponieważ poziom wykonanych prac był na podobnym poziomie komisja konkursowa postanowiła w tym roku przyznać 10 uczniom wyróżnienia.

Otrzymali je:

  1. Jan Kwiecień 4C
  2. Ilona Banaszkiewicz 5A
  3. Szymon Myszkowski 4C
  4. Natalia Zaręba 5D
  5. Kasia Kmita 4C
  6. Michał Różycki 4C
  7. Michał Janek 4C
  8. Patrycja Wdowska 5C
  9. Dawid Dziocha  5C 
  10. Klaudia Ziomek 4C

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy. Przypominam, że nagrodą w konkursie jest dyplom, słodki upominek i... dodatkowa ocena celująca z techniki, natomiast praca Janka Kwietnia została wybrana przez komisję i  zgłoszona do Międzyszkolnego Konkursu zorganizowanego przez Publiczną Szkołę Podstawową numer 9 w Radomiu. Dyplomy i słodkie upominki wręczone zostaną podczas najbliższego apelu. 

Konkurs na oryginalne wykończenie maski Halloweenowej

8 listopada 2011r odbył się szkolny konkurs dla klas 0-6 na oryginalne wykończenie maski Halloweenowej. Niestety nie podajemy listy nagrodzonych, ponieważ wykonanie masek było na podobnym poziomie i opiekunowie konkursu postanowili wyróżnić wielu uczniów. Informacja o nagrodzonych dotarła bezpośrednio do zainteresowanych.

Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego pt. "Święci mieszkają w niebie" - listopad 2011r.:

w kategorii klas II - ex aequo I miejsca dla: Martyny Sędzickiej kl. 2b i Michała Kapusty kl. 2b,

w kategorii klas I - I miejsce dla Dominiki Senderowskiej kl. Ia;

 w kategorii klas 4-6:

I miejsce - Wiktor Bąk kl. 6a,

II miejsce - Anna Posobkiewicz kl. 5a,

III miejsce - Aleksandra Węgorzewska kl. 5d.

Wyniki Szkolnego Konkursu Wiedzy Religijnej o Różańcu, który odbył się w październiku:

 klasy IV ( do zdobycia możliwych 20p.)

1 miejsca : Adam Fudala kl. 4c - 20p i Kinga Wółczyńska kl. 4a - 20p

2 miejsce: Rozalia Tomczyk kl. 4a - 19p

3 miejsce : Aleksandra Rybak kl. 4a - 17p;

 klasy V (do zdobycia możliwych 21p.)

1 miejsce Mateusz Janduła kl. 5c - 21p i Ola Korycka kl. 5a - 21p;

2 miejsce Weronika Marchewka kl. 5a - 20p i Anna Posobkiewicz kl. 5a - 20p.

3 miejsce Hubert Ciołkiewicz kl. kl. 5c - 19p.

_________________________________________________________________

2010/2011 

_________________________________________________________________

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ

Wszystkich zainteresowanych uczniów klas 4-6 zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu na Kartkę Wielkanocną. Zasady udziału są bardzo proste. Do piątku 15 kwietnia 2011r. prosimy o dostarczenie do p. Haliny Majkusiak- opiekuna konkursu- ładnej i kolorowej kartki o tematyce świątecznej. Zaleca się format nie większy niż A5. Wykonanie dowolną techniką. Nagrody to oczywiście oceny celujące z techniki dla finalistów konkursu i słodkie niespodzianki.

"Trójka na piątkę"

Uczniowie kl. 5 wzięli udział w II edycji turnieju zorganizowanym przez Dom Kultury Idalin "Trójka na piątkę". Tematyka turnieju dotyczyła szeroko pojętej ogólnej wiedzy o otaczającym nas świecie i różnych dziedzin życia.

Drużyna w składzie:

Dróżdż Gerard kl.5b, Alberska Joanna kl.5d, Maria Tomczyk kl.5d, Równy Marta kl. 5d i Łoziński Krzysztof kl. 5c pod opieką K. Tomczyk przeszła do pól finału. Konkurs odbył się 28. 01. 2011r. Drugi etap w kwietniu. Tam będzie reprezentowała naszą szkołę drużyna 3 osobowa w składzie:  Dróżdż Gerard kl.5b, Maria Tomczyk kl.5d i Łoziński Krzysztof kl. 5c. Byli najlepsi!

Finał Międzyszkolnego Konkursu Pięknego Czytania

Dzia 19 stycznia 2011 roku odbył się Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania w PSP nr 34 w Radomiu. Miło nam poinformować, że III miejsce zdobyła uczennica naszej szkoły Katarzyna Kmita z klasy 3C, a wyróżnienie otrzymał Grześ Głowacki z klasy 3B. Gratulujemy i dziękujemy za aktywny udział i promocję czytelnictwa.

VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS  GRAFICZNO-PLASTYCZNY NA KARTKĘ WALENTYNKOWĄ 2011 rok

Nagrodzeni:

I miejsce:

K.Kupidura PSP 17 (op. A.Moczkodan)

K.Czerwiec PSP 9 (op.M.Szeliga)

A.Stępień PSP 13 (op.B.Bernat)

II miejsce:

M.Bińkowska PSP 19 (op. B.Olszowska)

J.Koziak PSP 21 (op. K.Siczek)

N.Popławska PSP 9 (op. A.Chrzanowska)

N.Zaręba PSP 1

A.Nowicka PSP 5 (op.Marzena Pawlak)

III miejsce:

N.Wójcik PSP 15 (op. J.Czapczyńska)

Z.Żak PSP 15  (op. J.Czapczyńska)

A.Dąbrowska PSP 17 (op. A.Moczkodan)

W.Siwiec PSP 1 (op.H.Majkusiak)

Wyróżnienia:

Z.Trzepałka PSP 26 (op. Muc, Wierzbicka)

K.Ziemska PSP 9 (op. M.Szeliga)

M.Grzyb PSP 21 (op. R.Siczek)

K.Matysiak PSP 24 (op.J.Majchrzak)

D.Wróbel PSP 24 (op.J.Majchrzak)

W.Pernal PSP 5 (op. M.Pawlak)

Ł.Bąk PSP 13 (op.B.Bernat)

GRATULUJEMY. Dyplomy i nagrody już wędrują do zwycięzców.

Wyniki konkursu czytelniczego „Święta w Bullerbyn i u nas”

Dnia 26 stycznia 2011 odbył się w bibliotece szkolny konkurs „Święta w Bullerbyn  i u nas”.

Wyniki konkursu:

I miejsce- KATARZYNA KMITA 3C

II miejsce- ALEKSANDRA MAZUR 3A

III miejsce- NINA CHODYŃ  3A

Wyróżnienia

Rozalia Tomczyk 3A

Katarzyna Kasprowicz 3B

Natalia Kolanowska 3C

Jan Komisarski 3B

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za uczestnictwo i zapraszamy do udziału w innych konkursach organizowanych przez bibliotekę.

Podsumowanie Szkolnego Konkursu EKO

I miejsce- Zuzanna Weitz z kl. 4D

II miejsce- Wiktoria Łochowska z kl. 4D

III miejsce- Maciej Wiśniewski z kl. 5D

Wyróżnienia: Michał Muszyński z kl. 2C, Damian Walerczak z kl. 3A, Grzegorz Głowacki z kl. 3B, Jan Komisarski z kl. 3B, Oskar Kwietniewski z kl. 3B, Dawid Milcarz z kl. 4A, Daria Pejś z kl. 4D, Mateusz Solecki z kl. 5A i Albert Pejś z kl. 5B.

Wyniki konkursu przyrodniczego dla klas 4 "Czy wiesz co jesz"

I miejsce- Aleksandra Alberska z kl. 4A i Seweryn Ziemski z kl. 4C

II miejsce- Aleksandra Dadek z kl. 4D

III miejsce- Aleksandra Korycka z kl. 4A i Kinga Wydra z kl. 4B

Wyróżnienia: Ilona Banaszkiewicz z kl. 4A, Eliza Kamińska z kl.4D, Anna Posobkiewicz z kl. 4A, Aleksandra Frąk z kl. 4D, Hubert Ciołkiewicz z kl. 4C, Bartosz Czarnecki z kl. 4C i Weronika Marchewka z kl. 4A. Organizatorem konkursu była p.Iwona Gawrońska.

Radomskie Zawody Matematyczne- I etap szkolny

Udział w zawodach wzięło 9 uczniów klas szóstych. Niestety, żaden z uczniów nie uzyskał wymaganej ilości punktów dopuszczającej  do II etapu, dlatego też w II etapie weźmie udział Konrad Zając z klasy 6A, który uzyskał najwyższą punktację w szkole. 

Wyniki VII edycji Wewnątrzszkolnego Konkursu Kolęd dla klas 4-6 pt. "Śpiewaj Maleńkiemu Panu", który odbył się 21 grudnia 2010r.

I miejsce- Rafał Brożyna z klasy 5C

II miejsce- Natalia Ginał z klasy 4A

III miejsce- Olga Dziurzyńska z klasy 6A i Wiktoria Zarembska z klasy 5D

Finał Międzyszkolnego Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową

Miło mi poinformować wszystkich odwiedzających naszą stronę, że jedna z prac naszych laureatek Szkolnego Konkursu Bożonarodzeniowego  zgłoszona do Międzyszkolnego Konkursu zorganizowanego przez Publiczną Szkołę Podstawową numer 9 w Radomiu znalazła się w finale konkursu. W wyżej wymienionym Konkursie Międzyszkolnym praca Natalki Zaręby z klasy 4D zajęła 3 miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Eliminacje Szkolne Konkursu "Mistrz Głośnego Czytania"

4 stycznia 2011 roku w bibliotece szkolnej odbyły się eliminacje do konkursu "Mistrz Głośnego Czytania". W eliminacjach szkolnych udział wzięło 12 osób ze wszystkich klas III naszej szkoły.

 Finalistami konkursu zostali:

  1. Katarzyna Kmita z klasy IIIC
  2. Grzegorz Głowacki z klasy IIIB

Tym samym Kasia i Grześ reprezentować będą naszą szkołę w Międzyszkolnym "Konkursie Głośnego Czytania", który odbędzie się 19 stycznia o godzinie 13.00 w PSP nr 34 w Radomiu. Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przebiegu konkursu w GALERII.

Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową rozstrzygnięty!

Zgodnie z przyjętymi zasadami ogłoszonymi we wszystkich klasach starszych, 9 grudnia to ostateczny czas oddania kartek do oceny przez Szanowną Komisję Konkursową. Serdecznie dziękujemy wszystkim zainteresowanym za udział. Listę nagrodzonych przedstawiamy poniżej.

I miejsce: Natalia Zaręba z klasy 4D

II miejsce: Magda Sońta z klasy 6B

Wyróżnienia:

Małgosia Jaroszek z klasy 6B

Iga Kowalczyk z klasy 5B

Ania Zapartowicz z klasy 4B

Marta Równy z klasy 5D

Przypominam, że nagrodą w konkursie jest dyplom, słodki upominek i... dodatkowa ocena celująca z techniki, natomiast prace laureatów zgłoszone zostały do Międzyszkolnego Konkursu zorganizowanego przez Publiczną Szkołę Podstawową numer 9 w Radomiu. Liczymy, że i tam nasze prace spodobają się komisji konkursowej. Po odbiór dyplomów i nagród zapraszamy w poniedziałek 20 grudnia do opiekuna konkursu. Dziękujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego 3.X.2010r

3 października odbył się Szkolny Konkurs Języka Angielskiego pod hasłem "Moja ulubiona postać z kultury brytyjskiej". W konkursie wzięło udział 21 uczniów z klas 3-6.

Wyniki konkursu:

I miejsce- Grzegorz Głowacki z klasy 3B

II miejsce- Joanna Alberska z klasy 5D

III miejsce- Nina Chodyń z klasy 3A

Wyróżnienia: Oliwia Wulczyńska z kl. 6B, Aleksandra Alberska z kl.4A i Manuela Saia z kl. 5C.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom, gratulują pomysłów i wkładu pracy w przygotowanie  prezentacji w języku angielskim. 

Konkurs o życiu i działalności Ignacego Daszyńskiego 25.X.2010r

25 października odbył się konkurs szkolny o życiu i działalności patrona  naszej szkoły Ignacego Daszyńskiego. Wzięli w nim udział uczniowie klas piątych i szóstych.

Wyniki konkursu:

I miejsce- Olga Dziurzyńska z klasy 6A

II miejsce- Klaudia Knapińska z klasy 6C

III miejsce- Martyna Jaśkiewicz z klasy 6D

Wszyscy finaliści konkursu otrzymali dyplomy i nagrody. Organizatorem konkursu była Pani Małgorzata Węgrzycka. Gratulujemy!

W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCYM MIĘDZYNARODOWYM ŚWIĘTEM BIBLIOTEK SZKOLNYCH (PAŹDZIERNIK 2010) OPIEKUNOWIE BIBLIOTEKI PRZYGOTOWALI DLA KAŻDEGO COŚ CIEKAWEGO.

Poniżej prezentujemy zaplanowane z tej okazji konkursy:

KLASY II

PROJEKT ZAKŁADKI DO KSIĄŻKI

Uczniowie wykonują zakładkę do książki dowolną techniką. Prosimy Wychowawców II kl. o przekazanie wykonanych prac do biblioteki  dn. 19.X.2010 r

KLASY III

LAURKA Z ŻYCZENIAMI Z OKAZJI ŚWIĘTA BIBLIOTEKI

Uczniowie w poszczególnych klasach podzieleni na 3 grupy  wykonują laurki z życzeniami z okazji święta biblioteki szkolnej. Prosimy Wychowawców III kl. o przekazanie wykonanych prac do biblioteki dn. 19.X.2010 r

KLASY IV, V, VI

HASŁO REKLAMUJĄCE BIBLIOTEKĘ

Każda klasa  na godzinie wychowawczej tworzy hasło reklamujące bibliotekę szkolną. Hasła prosimy oddawać na kartkach formatu A4 do dn. 19.X.2010 r. 27 października 2010 r. prace zostaną ocenione przez komisję. Wyróżnione zostaną nagrodzone, a wszystkie wyeksponowane na wystawie w czytelni. ZAPRASZAMY!!!!

Wyniki konkursu

W konkursie ogłoszonym przez bibliotekę szkolną wyróżnione zostały następujące klasy:

2A- opiekun p.Bożena Natora

2B- opiekun p.Halina Sulima

3A- opiekun p.Elżbieta Socha

3C- opiekun p.Barbara Małecka