Strona główna → Nabór do klasy VII dwujęzycznej z językiem niemieckim w roku szkolnym 2024/2025

Nabór do klasy VII dwujęzycznej z językiem niemieckim w roku szkolnym 2024/2025

dla uczniów z całego Radomia!

22 maja 2024 r. rozpoczynamy nabór do klasy VII z oddziałem dwujęzycznym, w którym proponujemy Wam rozszerzenie z języka niemieckiego.

ZARZĄDZENIE Nr 5198/2024 PREZYDENTA MIASTA RADOMIA z dnia 26 stycznia 2024 r.
w sprawie harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do klas siódmych dwujęzycznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Radomia na rok szkolny 2024/2025.

Harmonogram Załącznik
do Zarządzenia Nr 5198/2024 Prezydenta Miasta Radomia z dnia 26 stycznia 2024

Na pewno wielu z Was zadaje sobie pytanie na czym polega nauczanie dwujęzyczne?

Nauczanie dwujęzyczne to taki typ nauczania, który wykorzystuje język ojczysty i język obcy w nauczaniu przedmiotów ogólnokształcących. Nauczyciel realizuje treści programowe z wybranych zajęć edukacyjnych w dwóch językach-języku polskim i języku niemieckim. W naszej szkole przedmiotami nauczanymi w języku obcym są: biologia i plastyka. Dodatkowo oferujemy Wam 4 godziny języka niemieckiego w tygodniu.

Wielu z Was zastanawia się: dlaczego niemiecki, czy warto?

W odpowiedzi na to pytanie może pomóc Wam film: „Ucz się i spełniaj marzenia”.

Śpiesz się! Startujemy już od 22 maja 2024 r.

Pierwszy krok ku lepszej przyszłości jest w Twoim zasięgu. Formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie naszej szkoły:

Klasy dwujęzyczne (psp1.radom.pl)

Nie jesteś uczniem naszej szkoły? Nie martw się, dla Ciebie również przygotowaliśmy formularz zgłoszeniowy dla kandydatów spoza szkoły.

Przyjdź do nas! Damy Ci szansę na spełnienie marzeń!

Dokładny harmonogram rekrutacji zamieszczamy powyżej.