Strona główna → Nabór do klasy VII dwujęzycznej z językiem niemieckim w roku szkolnym 2022/2023

Nabór do klasy VII dwujęzycznej z językiem niemieckim w roku szkolnym 2022/2023

dla uczniów z całego Radomia!

1 marca 2022 r. rozpoczynamy nabór do klasy VII z oddziałem dwujęzycznym, w którym proponujemy Wam rozszerzenie z języka niemieckiego.

Zarządzenie Nr 3227/2022 PREZYDENTA MIASTA RADOMIA z dnia 28 stycznia 2022 r.

Harmonogram rekrutacji do klas VII dwujęzycznych w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2022/2023

Wniosek do klasy z oddziałami dwujęzycznymi dla kandydatów spoza szkoły

Wniosek do klasy z oddziałami dwujęzycznymi dla uczniów PSP1

Na pewno wielu z Was zadaje sobie pytanie na czym polega nauczanie dwujęzyczne?

Nauczanie dwujęzyczne to taki typ nauczania, który wykorzystuje język ojczysty i język obcy w nauczaniu przedmiotów ogólnokształcących. Nauczyciel realizuje treści programowe z wybranych zajęć edukacyjnych w dwóch językach-języku polskim i języku niemieckim. W naszej szkole przedmiotami nauczanymi w języku obcym są: biologia i plastyka. Dodatkowo oferujemy Wam 4 godziny języka niemieckiego w tygodniu.

Wielu z Was zastanawia się: dlaczego niemiecki, czy warto?

W odpowiedzi na to pytanie może pomóc Wam film: „Ucz się i spełniaj marzenia”.

Śpiesz się! Startujemy już od 1 marca 2022r.

Pierwszy krok ku lepszej przyszłości jest w Twoim zasięgu. Formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie naszej szkoły:

Klasy dwujęzyczne (psp1.radom.pl)

Nie jesteś uczniem naszej szkoły? Nie martw się, dla Ciebie również przygotowaliśmy formularz zgłoszeniowy dla kandydatów spoza szkoły.

Przyjdź do nas! Damy Ci szansę na spełnienie marzeń!

Dokładny harmonogram rekrutacji zamieszczamy powyżej.