Strona główna → Życzenia dyrektora szkoły

Życzenia dyrektora szkoły

Nauczyciele, pracownicy szkoły

Dzień Edukacji Narodowej to szczególne święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Kształtowanie młodych umysłów i charakterów należy do najtrudniejszych, ale jednocześnie najpiękniejszych i najbardziej zaszczytnych zadań. Wymaga nie tylko umiejętności, ale też szczególnego talentu i zaangażowania.

To Państwo wskazujecie drogę życiową, rozbudzacie ciekowość świata, wspieracie radą i dobrym przykładem. Jesteście przewodnikami w życiu młodych ludzi, ujawniacie pasje, inspiracje do podejmowania wyzwań. To od wyników Państwa pracy zależy przyszłość młodego pokolenia.

Pragnę podziękować wszystkim Państwu za pasję, entuzjazm w tworzeniu jak najlepszej jakości naszej szkoły.

Życzę, abyście Państwo zawsze byli dumni ze swoich wychowanków i ich osiągnięć, a oni zachowali Was w swoich najlepszych wspomnieniach. Niech praca z dziećmi i młodzieżą dostarcza Państwu zawsze powodów do dumy. Niech każdy postęp uczniów wynagradza trud niełatwej pracy, a życiowe sukcesy wychowanków niech świadczą o tym, że edukacja jest ich kapitałem na przyszłość.

Życzę Państwu wiele twórczej energii, odwagi i siły do podejmowania nowych wyzwań, a także szczęścia w życiu osobistym, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.

W związku ze świętem Edukacji Narodowej miło mi poinformować całą społeczność szkolną o otrzymaniu nagród przez następujących nauczycieli:

p. Lidia Kozera – Nagroda Ministra Edukacji Narodowej,
p. Justyna Piecyk – Medal Komisji Edukacji Narodowej,
p. Barbara Małecka – Medal Komisji Edukacji Narodowej,
p. Paweł Liwanowski – Nagroda Prezydenta Miasta Radomia,
p. Małgorzata Stępniewska – Nagroda Prezydenta Miasta Radomia.

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Bogusz Florczak