Strona główna → Zbiórka na schronisko

Zbiórka na schronisko

Na przełomie listopada i grudnia 2018r. z inicjatywy uczniów klasy 6b integracyjnej w szkole odbyła się zbiórka karmy, koców, misek dla zwierząt z radomskiego schroniska. Uczniowie przygotowali plakaty, rozwiesili je w szkole, wzięli też udział w zbiórce karmy, która odbyła się w markecie Auchan (do tej akcji włączyli się też wolontariusze naszego klubu Słoneczni), a w grudniu z pomocą rodziców zawieźli wszystko do schroniska. Dzięki Waszej życzliwości i pomocy udało się zebrać ponad 90 kg karmy, smakołyków, ryżu, makaronu i kasz. Zawieźliśmy też koce, kołdry i legowiska dla naszych czworonożnych przyjaciół. Dziękujemy wszystkim uczniom za okazane wsparcie i zaangażowanie w zbiórkę, dziękujemy rodzicom uczniów klasy 6bi za pomoc w dostarczeniu darów do schroniska. Dziękujemy za Wasze Wielkie Serca!