Strona główna → Zaszczytny tytuł "Belfer Roku 2013" dla Pani Lidii Kozery

Zaszczytny tytuł "Belfer Roku 2013" dla Pani Lidii Kozery

Więcej informacji o konkursie można uzyskać ze strony internetowej "Echa Dnia" pod adresem http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130516/POWIAT0209/130519084.

ZŁOTA DZIESIĄTKA

1. Tomasz Turczyk - powiat radomski. Uczy w Publicznej Szkole Podstawowej w Wacynie w gminie Zakrzew.
2. Karina Szczyrek, Kozienice. Uczy w Publicznym Gimnazjum numer 2 w Kozienicach.
3. Zbigniew Krawczak, powiat grójecki. Uczy w Liceum Ogólnokształcącym imienia Piotra Skargi w Grójcu. Od 26 lat pracuje jako nauczyciel przedmiotów matematyczno-przyrodniczych.
4. Maria Wrzesińska – Siczek, uczy w Zespole Szkół Muzycznych imienia Oskara Kolberga w Radomiu.
5. Janina Górska uczy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Wsi w powiecie grójeckim.
6. Mariola Kowalska, powiat kozienicki. Uczy matematyki w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brzózie, w tamtejszym gimnazjum.
7. Sławomir Napieraj, nauczyciel w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Gozdawie w powiecie lipskim
8. Agata Świniarska, nauczycielka w Publicznej Szkole Podstawowej numer 4 w Radomiu.
9. Grażyna Gumola, nauczycielka w Publicznej Szkole Podstawowej numer 24 w Radomiu
10. Lidia Kozera, nauczycielka w Publicznej Szkole Podstawowej numer 1 w Radomiu.