Strona główna → Zapraszamy na kiermasz i aukcję charytatywną

Zapraszamy na kiermasz i aukcję charytatywną

Dyrekcja, Rada Rodziców i wychowawcy świetlicy szkolnej naszej szkoły serdecznie zapraszają na kiermasz i aukcję charytatywną, która odbędzie się 19 grudnia 2011 roku w godzinach od 13.00 do 18.00 w sali nr 3 (obok świetlicy szkolnej).

Uzyskane środki przeznaczone zostaną dla przewlekle chorego ucznia klasy III.

Dodatkowo, podobnie jak w zeszłym roku sfinansujemy pobyt na półzimowisku kilku uczniów, których rodzice są w trudnej sytuacji materialnej (ilość dzieci korzystających z tego typu pomocy zależeć będzie oczywiście od hojności rodziców).

Na kiermaszu zakupić będzie można karty świąteczne i dekoracyjne drobiazgi wykonane przez uczniów naszej szkoły.

Przedmiotem aukcji będą również prace wykładowców i studentów Wydziału Sztuki Politechniki Radomskiej, artystów radomskich, kilka prac nieżyjącego mistrza Czesława Waszko. Akwarele, gwasze i rysunki, które przeznaczone zostaną na aukcję wystawi p.Roman Waszko.

Za hojność i wsparcie z góry dziękujemy.