Strona główna → Zapraszamy do udziału w konkursie "Świąteczny kurczaczek, zajączek i pisanka"

Zapraszamy do udziału w konkursie "Świąteczny kurczaczek, zajączek i pisanka"

Zapraszamy do udziału w konkursie "Świąteczny kurczaczek, zajączek i pisanka", organizowanym przez świetlicę szkolną. Konkurs skierowany jest do uczniów klas 0-VI i podzielony na kategorie wiekowe: kl.0-I (3 nagrody), II-III (3 nagrody)  i IV-VI (3 nagrody).  Celem konkursu jest promowanie twórczości uczniów, pobudzenie inwencji twórczej i fantazji, rozwijanie zainteresowań, dzielenie się pomysłami , poszerzanie i popularyzowanie wiedzy o zwyczajach i obrzędach wielkanocnych, podtrzymanie tradycji rękodzielniczej i promowanie uzdolnień plastycznych, promowanie tradycji swojego regionu, a przede wszystkim wprowadzenie w nastrój świąteczny.

Regulamin konkursu:

Temat: "Świąteczny kurczaczek, zajączek i pisanka",

Technika: dowolna, kompozycja przestrzenna nie przekraczająca 20cmx20x20cm cm (wysokość x szerokość x głębokość).

Kategoria wiekowa: uczniowie klasy 0-VI

Każdy uczeń składa tylko jedną  pracę,  wykonaną samodzielnie  (bardzo prosimy rodziców o uczciwe podejście do tematu) i czytelnie opisaną imieniem i nazwiskiem autora oraz  klasą.

Prace należy dostarczyć do świetlicy szkolnej do 15 marca 2016r.

Komisję konkursu powołuje organizator.

Kategoria oceny: wartość artystyczna, pracochłonność, różnorodność technik wykonania i zdobienia.

Prace zgłoszone do konkursu nie będą zwracane. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do wystawiania i publikowania prac.

Na laureatów czekają nagrody i dyplomy.

Bliższe informacje na temat konkursu u p.Haliny Majkusiak.