Strona główna → XIV Radomskie Dni Godności

XIV Radomskie Dni Godności

W dniu 18 maja 2017 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach XIV Radomskich Dniach Godności Osób Niepełnosprawnych.

Klasa IVa integracyjna pod opieką pani Edyty Suwały i pani Iwony Gawrońskiej uczestniczyła w korowodzie, który przeszedł ulicą Żeromskiego przed Urząd Miejski, gdzie na scenie prezentowały się różne instytucje i placówki, wspierające osoby niepełnosprawne.

Uczniowie klasy VIa integracyjnej VI b i VIc integracyjnej pod opieką pani Anny Wiśniewskiej wystąpili na scenie z programem artystycznym

Utwór na 5 gitar „Ty tylko mnie poprowadź” wykonali: Julia Życka, Aleksandra Górka, Ewa Dobielska, Zuzanna Wykrota i Damian Barwicki.

Piosenkę „Jesteśmy dziećmi Ziemi” - zaśpiewały: Magdalena Kolanowska, Alicja Zięba i Aniela Kacperczyk.

Utwór na skrzypcach „Habanera” – zagrał Igor Socha

Walca na dwie gitary wykonali: Jan Górski i Bartłomiej Wojciechowski

Solo na gitarze „Zawsze tam, gdzie Ty” wykonał Jan Górski

Uczniowie zaprezentowali się znakomicie.

pedagog szkolny Anna Wiśniewska