Strona główna → Wytańczyli sukces!

Wytańczyli sukces!

Jak się okazuje dzieciaki lubią i potrafią tańczyć! Do półfinałów - czyli najlepszych 12 par zakwalifikowali się:

Wiktoria Czyż i Jan Świdoń z kl. IVa , natomiast w kategorii kl. V Nina Chodyń  kl. Va i Michał Różycki z kl. Vc.

Jury doceniło też umiejętności pozostałych par: Antonina Dobielska i Mateusz Brudnios kl. IVa, Julia Gajewska i Szymon Furga kl. IV a, Klara Szczepańska i Jan Dziakiewicz z kl. IV b, Maja Mroziewicz i Hubert Borkowski  kl. IVa  znalazły się w pierwszej 24 par.

Jednak najlepszymi z najlepszych okazali się uczniowie kl. IV b Julia Szymak i Jakub Lesiak, którzy wytańczyli sobie II miejsce. Biorąc pod uwagę fakt, że w Mistrzostwach wzięło udział 100 par jest to nie lada wyczyn.

Wszystkim tancerzom serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że na tym nie skończą się ich sukcesy!