Strona główna → Wycieczka na Pocztę Polską

Wycieczka na Pocztę Polską

Z roku na rok coraz mniej ludzi wysyła kartki świąteczne. Wynika to z zastąpienia tych tradycyjnych form bardziej nowoczesnymi. Niektórzy wolą wysłać życzenia e-mailem lub zadzwonić, niż poświęcić czas na napisanie kilku słów na kartce papieru. Są jednak jeszcze takie osoby, które cały czas kultywują ten piękny zwyczaj i przekazują życzenia na kartce świątecznej.

Oskar i Oliwia uczniowie klasy 5a integracyjnej wykonali własne świąteczne kartki bożonarodzeniowe, które zostały wysłane do najbliższych i znajomych. Wycieczka na pobliską Pocztę Polską, samodzielne kupienie znaczków i wysłane kartek świątecznych sprawiły uczniom wiele radości.

Niech każda kartka wysłana podczas tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia będzie podtrzymywaniem tej wspaniałej tradycji.

Magdalena Śledź