Strona główna → Wycieczka – Nagroda

Wycieczka – Nagroda

Warszawa 21 czerwca 2018r.

W dniu 21 czerwca 2018r. odbyła się zorganizowana przez Samorząd Uczniowski pod opieką p.Edyty Suwały, p.Magdaleny Nowak oraz Dyrektora Szkoły p.Bogusza Florczaka wycieczka do Warszawy.

Była to nagroda dla tych uczniów klas V-VII naszej szkoły, którzy osiągają bardzo dobre wyniki w nauce lub sporcie, za pracę nad sobą i właściwe zachowanie oraz za działalność w Samorządzie Uczniowskim, Wolontariacie lub bibliotece szkolnej.

Uczniowie zwiedzali i oglądali galerię Sali Posiedzeń Sejmu, hall główny, tablicę upamiętniająca posłów II Rzeczpospolitej, którzy zginęli w czasie II wojny światowej, tablicę upamiętniającą parlamentarzystów, którzy zginęli w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem, Salę Kolumnową oraz Salę Posiedzeń Senatu

Kolejnym punktem programu była wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego. Uczniowie poznali historię i działalność Polskiego Państwa Podziemnego.