Strona główna → Wybory Samorządu Uczniowskiego 2015

Wybory Samorządu Uczniowskiego 2015

W poniedziałek 28 września odbyły się kolejne demokratyczne wybory w naszej szkole. O tytuł przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego walczyło pięciu uczniów z klas szóstych: Bartosz Górnik, Julia Socha, Klara Szczepańska, Michał Mroczek i Mikołaj Kaca. Wybory poprzedziła kampania wyborcza. Kandydaci prezentowali swoje programy na tablicy samorządu oraz na antenie szkolnego radia Luz. Do wyborów przystąpiło 295 uczniów z  klas III-VI . Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała komisja w składzie: Anna Byzdra, Julia Adamczyk i Maria Kwiecień z klasy VIa oraz Gabriela Janas, Wiktor Nachyła i Anna Fijałkowska. Nadzór sprawowały opiekunki Samorządu Uczniowskiego p. Edyta Suwała i p. Magdalena Nowak. W tym dniu w szkole panowała atmosfera wyborcza. Wyniki zostaną ogłoszone na apelu szkolnym.