Strona główna → Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

We wtorek 26 września odbyły się kolejne demokratyczne wybory w naszej szkole. O tytuł przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego walczyły trzy osoby z klas siódmych: Oliwia Łochowska z klasy VII b, Jan Górski z klasy VII b oraz Ramona Walczak z klasy VII d. Wybory poprzedziła kampania wyborcza. Kandydaci prezentowali swoje programy na tablicy samorządu. Do wyborów przystąpiło 315 uczniów z klas IV-VII. Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała komisja w składzie: Amelia Karbownik, Amelia Kozera, Zuzanna Ilczewska oraz Maria Mazurkiewicz z klasy Va integracyjnej. Komisja wyborcza ogłosiła wyniki głosowania. Przewodniczącą szkolnego Samorządu Uczniowskiego została Ramona Walczak. Funkcje zastępcy pełnią Oliwia Łochowska i Janek Górski. Nadzór sprawowały opiekunki Samorządu Uczniowskiego p. Edyta Suwała i p. Magdalena Nowak.