Strona główna → Wybory do samorządu uczniowskiego 2013/2014

Wybory do samorządu uczniowskiego 2013/2014

WYBORY 2013

W środę 25 września odbyły się wybory na przewodniczącą szkoły. Uczniowie klas 4-6 mieli możliwość wybrać kandydatkę oddając swój głos. O tytuł przewodniczącej szkoły starały się uczennice: Julia Wlazłowska z klasy 5c, Paula Jelonkiewicz z klasy 6b, Marysia Sokalska z klasy 6b oraz Katarzyna Kmita z klasy 6c. Dziewczęta przygotowały plakaty wyborcze i zaprezentowały się na apelu szkolnym przedstawiając swoje pomysły na funkcjonowanie szkoły.

Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwała komisja w składzie: Alicja Ginał, Aleksandra Rybak i Michał Różycki z klasy 6 ai oraz Krystian Okrutny i Jakub Lesiak z klasy 5 b. Nadzór sprawowały opiekunki samorządu uczniowskiego p. Edyta Suwała i p. Magdalena Nowak. Następnego dnia zostały ogłoszone wyniki głosowania.

Przewodnicząca: Katarzyna Kmita

Zastępca: Paula Jelonkiewicz

Zastępca: Maria Sokalska

Sekretarz: Julia Wlazłowska

Wszystkim gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji pomysłów przedwyborczych.