Strona główna → Webinarium dla rodziców

Webinarium dla rodziców

Szanowni Państwo!

W dniu 7 kwietnia w godzinach 1800-1830 nasza szkoła organizuje webinarium dla rodziców pt.:

„Jak reagować na zagrożenia w świecie wirtualnym, jak chronić dziecko przed podejmowaniem ryzykownych zachowań online”.

Poruszone zostaną także tematy: jak rozmawiać z dziećmi w obecnej sytuacji i jak zorganizować im czas.

Webinarium poprowadzi doktor n. społ. Marcin Bednarczyk, seksuolog, biegły sądowy z listy Sądu Okręgowego w Radomiu. Na co dzień zajmuje się profilaktyką społeczną związaną z przemocą, w tym z przemocą seksualną, podejmowaniem przez dzieci i młodzież ryzykownych zachowań seksualnych, a także cyberprzemocą oraz problemem krzywdzenia dzieci w rodzinie.

Serdecznie zachęcamy do udziału

Bogusz Florczak – dyrektor szkoły
Anna Lewandowska-Zaczek – psycholog szkolny

Aby wziąć udział w webinarium należy uruchomić poniższy link, bądź skopiować link (hiperłącze) i postępować zgodnie podaną poniżej instrukcją.

Prosimy o wyciszenie mikrofonów. Na zakończenie spotkania będzie czas na zadawanie pytań. Wtedy można skorzystać z mikrofonu lub pisać na czacie.

Join Microsoft Teams Meeting

Learn more about Teams | Meeting options

_________________________________________________________________________

1. Na pytanie przeglądarki: Ta witryna próbuje otworzyć aplikację Microsoft Team ð Anuluj

2. Następnie wskazujemy: Zamiast tego dołącz w przeglądarce.

3. Zezwalamy na użycie mikrofonu i aparatu.

4. W polu Wpisz nazwę prosimy wpisać swoje imię i nazwisko następnie: Dołącz teraz.

Instrukcja