Strona główna → Udział delegacji w III DNIU BEZPIECZEŃSTWA

Udział delegacji w III DNIU BEZPIECZEŃSTWA

W dniu 22 maja delegacja Samorządu Uczniowskiego wraz z pedagogiem szkolnym p.Anną Wiśniewską i dyrektorem szkoły p.Boguszem Florczakiem wzięła udział w III DNIU BEZPIECZEŃSTWA organizowanym przez Wyższą Szkołę Handlową w Radomiu.

Wydarzenie to połączone było z panelem dyskusyjnym pt. ”Działanie służb mundurowych w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego”

Celem III Dnia Bezpieczeństwa było przedstawienie specyfiki pracy służb porządku publicznego, w tym Policji, Inspekcji Transportu Drogowego, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Więziennej, Straży Granicznej, Urzędu Celnego, Żandarmerii Wojskowej,  Straży Miejskiej, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych.

Uczniowie na stoiskach wystawowych mieli możliwość obejrzenia także specjalistycznego sprzętu w/w służb oraz posmakować typowej wojskowej grochówki.

Zdjęcia z udziału do obejrzenia w GALERII.