Strona główna → Uczeń Jan Świgoń nagrodzony w konkursie plastycznym

Uczeń Jan Świgoń nagrodzony w konkursie plastycznym

Miło nam poinformować, że zgodnie z decyzją jury II edycji konkursu plastycznego, wśród nagrodzonych znalazł się uczeń naszej szkoły: JAN ŚWIGOŃ klasa 5ai – III miejsce.

Bardzo serdecznie gratulujemy Jasiowi, a jego pracę, jak i też innych nagrodzonych, można zobaczyć na stronie http://www.radom.pl/page/212,aktualnosci.html?id=5173

W ramach prowadzonej edukacji i profilaktyki wśród dzieci i młodzieży obejmującej pozytywne zachowania i reakcje w momencie wystąpienia różnych zagrożeń, Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Radomiu ogłosił II Edycję Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem:

„Widzisz zagrożenie – szybko reagujesz, życie ratujesz”

Zadaniem konkursu było pokazanie skutecznych sposobów reakcji w czasie wypadków na drodze, w domu czy nad wodą a także różnego rodzaju zagrożeń takich jak: pożary, powodzie, katastrofy ekologiczne i budowlane.

Prace finalistów i wyróżnionych dzieci posłużą za tło przyszłorocznego kalendarza ściennego.