Strona główna → Twoja twarz brzmi znajomo

Twoja twarz brzmi znajomo

„Twoja twarz brzmi znajomo” pod takim hasłem obchodziliśmy w tym roku Dzień Nauczyciela. Uroczystość rozpoczęła się pięknymi życzeniami, które uczennice klas VI Martyna Sędzicka i Małgorzata Dębicka złożyły Dyrekcji, Radzie Pedagogicznej, pracownikom administracji i obsługi oraz nauczycielom emerytom. Część artystyczna to wspólna zabawa, w której dzieci i dorośli profesjonalnie odegrali swoje role. W jury zasiedli: pan Bogusz Florczak, pani Jolanta Dąbrowska oraz pani Elżbieta Socha. Uczniowie zgodnie z regułami programu „Twoja twarz brzmi znajomo” przygotowali występy wcielając się w postaci polskich i światowych wykonawców. Pierwsza na scenie pojawiła się Anna Byzdra jako Ewa Farna. Piękną balladę „Szczęśliwa” Artura Gadowskiego usłyszeliśmy w wykonaniu Kacpra Kutyły. W postać Amy Winehouse wcieliła się Julia Socha. Jako ostatnia na scenie pojawiła się Anna Fijałkowska w repertuarze  Beaty Kozidrak. Jury nie szczędziło artystom pochwał. Wszyscy uczestnicy zdobyli serca jury i całej widowni. Program prowadzili  Bartosz Górnik  i Wiktor Nachyła.