Strona główna → Turniej Mikołajkowy_2017

Turniej Mikołajkowy_2017

W dniu 3 grudnia 2017 odbył się Turniej Mikołajkowy zorganizowany przez klub ROSA Sport oraz MKS Piotrówka. W zawodach uczestniczyło 14 drużyn chłopców z rocznika 2007/2008 radomskich szkół. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas 4 w 15 osobowym składzie: Arek Róg, Szymon Dziakiewicz, Filip Staniszewski, Gabriel Sajak, Bartek Maciążek, Bartek Mosionek, Paweł Chmura, Tomek Wasik, Karol Faryna, Wojtek Piorun, Mateusz Adamski, Marcel Nachyła, Bartek Skrzypczyk, Kacper Kowalski oraz Janek Wojda (uczeń PSP nr 24 trenujący koszykówkę wraz z chłopcami naszej szkoły). Zawody odbywały się w hali MOSiR, gdzie na uczniów czekało 10 konkurencji sprawnościowych przygotowanych przez organizatora. Podczas zawodów nie liczył się wynik sportowy, lecz wspólna zabawa – wszyscy uczestnicy byli zwycięzcami. Na zakończenie turnieju uczniowie otrzymali słodkie upominki. Trenerem drużyny naszej szkoły był Paweł Liwanowski.