Strona główna → Szczepienia przeciw covid – 19

( tel 566 566 001

NIP 7962620117 Regon 672990580

Szanowni Państwo,

Od dnia 7 czerwca można rejestrować dzieci na szczepienia przeciw covid – 19. A od września będą one realizowane w szkołach.

W związku tym, że NS ZOZ „OLSZTYŃSKA” realizuje szczepienia przeciw covid – 19 i posiada punkt szczepień, wyrażamy chęć nawiązania współpracy w tym zakresie. Jesteśmy w stanie zaszczepić wszystkie zgłoszone osoby w ciągu 3-5 dni.

Jako punkt szczepień odpowiadamy za organizację niezbędnych zasobów do przeprowadzenia szczepień, tj. miejsca przeprowadzania szczepień zgodnie z wymogami sanitarno-epidemiologicznymi, zapewnienie odpowiedniego wyposażenia oraz organizację zespołów szczepiących. Po naszej stronie leży zamówienie odpowiedniej liczby dawek szczepionki w SDS, odpowiednie przechowywanie szczepionek, przeprowadzenie kwalifikacji do szczepienia oraz wykonanie szczepień, sporządzenie dokumentacji medycznej w tym wystawienie kart szczepień, rozliczenie wykonanych szczepień z NFZ.

W interesie wszystkich leży, by uchronić nas przed niebezpieczeństwem związanym z chorobą. Dlatego ważne jest, by jak największa liczba osób zaszczepiła się.

Zachęcamy Państwa do podjęcia współpracy z naszą Placówką. Gwarantujemy profesjonalizm i doświadczony personel.

Szczepienia możemy również zorganizować na terenie szkoły.

Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem telefonu 882 024 519.

wersja w pdf