Strona główna → Światowy Dzień Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia

24 listopada 2017 roku (piątek) w szkolnej bibliotece, jak co roku obchodziliśmy urodziny Pluszowego Misia.  Pomimo nowocześniejszych i coraz atrakcyjnych  zabawek, moda na misie nie przeminęła: “czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś”.

Wszyscy uczniowie włączyli się w tą akcję, przynosząc ze sobą do szkoły swoje ulubione misie. W czasie urodzin misia w bibliotece odbyło się czytanie “misiowych lektur”. Dzieci poznały też historię powstania pluszowej zabawki, zwiedziły wystawę pluszaków oraz zostały poczęstowane słodkościami. W  podziękowaniu za uczestnictwo w urodzinach miś podarował gościom kolorowanki ze swoją podobizną. Było miło i wesoło, wszyscy świetnie się bawili. Organizatorami akcji były panie: Marzena Solecka, Monika Piwowarczyk.