Strona główna → Spotkanie z Panem kapitanem Dariuszem Stachurskim

Spotkanie z Panem kapitanem Dariuszem Stachurskim

Nasz gość w sposób bardzo barwny i przystępny opowiadał o swojej pracy, która jest również wielką pasją Pana kapitana. Spotkanie było okazją do zdobycia wiedzy na temat pracy pilota, budowy samolotów od szybowca do F-16. Przygotowana ciekawa prezentacja multimedialna spotkała się z dużym zainteresowaniem dzieci i obecnych rodziców. Padały pytania dotyczące między innymi tego, jak można zostać pilotem. Na zakończenie dzieci miały okazję sfotografować się w kombinezonie pilota i w autentycznym hełmie na głowie. Spotkanie uwieńczył konkurs plastyczny o tematyce lotniczej. Nagrodą były plakaty i plakietki AEROBATIC TEAM ORLIK.

Miło jest nam poinformować, że nasz wspaniały gość jest tatą ucznia klasy Ic Arka Stachurskiego.