Strona główna → Spotkanie z p. Walentyną Pawelec.

Spotkanie z p. Walentyną Pawelec.

W bibliotece Publicznej Filia nr 1 w Radomiu 30 listopada 2017 roku odbyło się spotkanie z pisarką i poetką radomską Walentyną Pawelec. Na spotkanie autorskie, które zorganizowała biblioteka szkolna z panią Marzeną Solecką zostały zaproszone klasy II a integracyjna z wychowawczynią Marzeną Falkiewicz i Moniką Piwowarczyk nauczycielem wspomagającym i klasa II b z wychowawczynią Małgorzatą Gumińską. Pani Walentyna Pawelec rozpoczęła spotkanie głośnym czytaniem swojej bajki pt. Lustro.  Były pytania, zagadki i wesoła zabawa przy książce. Na koniec spotkania wszystkie dzieci otrzymały słodki poczęstunek i czarodziejskie serduszka od pani Pawelec. Dzieci były bardzo zadowolone z wizyty w bibliotece. Współpraca z biblioteką będzie kontynuowana w lutym.