Strona główna → Spotkanie on-line dla rodziców

Spotkanie on-line dla rodziców

W czwartek 7 maja 2020 roku o godzinie 18.00 serdecznie zapraszamy na spotkanie on-line z Panią Profesor Aleksandrą Piotrowską na temat:
Stany on-line – funkcjonowanie dziecka/nastolatka w czasie epidemii

Między innymi dowiedzą się Państwo:

·        Jak ułatwić dzieciom przejście przez ten trudny czas?

·        Na co możemy mieć wpływ?

·         Jak być wspierającym dorosłym?

·         Jak konstruktywnie stawiać granice?

·         Jak być w relacji?

·         Relacje dorosłych z dziećmi - jak bezpiecznie rozładować lęk i frustrację, aby to nie rzutowało na wzajemne relacje?

·         Stany emocjonalne nastolatków – jak sobie z nimi radzić? Emocje dzieci i dorosłych.

dr Aleksandra Piotrowska:
Doktor psychologii. Pracownik naukowy Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego, konsultant dla rodziców i nauczycieli. Współdziała, jako społeczny doradca z Rzecznikiem Praw Dziecka (w latach 2008 - 2018) i Komitetem Ochrony Praw Dziecka. Zajmuje się także propagowaniem wiedzy psychologicznej współpracując w tym zakresie, jako ekspert z prasą, a także ze stacjami radiowymi oraz telewizyjnymi.
Autorka wielu publikacji naukowych i popularyzatorskich, w tym książek „Szczęśliwe dziecko, czyli jak uniknąć najczęstszych błędów wychowawczych”, „Nastolatki pod lupą”.

·      By dołączyć do spotkania on-line wystarczą:

1.       dostęp do wybranej przeglądarki, np. Google Chrome, Mozilla Firefox lub innej

2.       zaakceptowanie (uruchomienie) poniższego zaproszenia: link na spotkanie on-line. Wystarczy kliknąć w link w konkretnym terminie i godzinie, w której planowane jest rozpoczęcie spotkania i postępować zgodnie podaną poniżej instrukcją. Można też skopiować link (hiper łącze).

·      Podczas spotkania on-line:

1.      prosimy o wyciszenie mikrofonów

2.     będzie możliwość wysłuchania wykładu prof. Aleksandry Piotrowskiej

3.      na zakończenie spotkania będzie można zadać pytania albo na czacie, albo w formie głosowej (można skorzystać z mikrofonu)

1. Na pytanie przeglądarki: Ta witryna próbuje otworzyć aplikację Microsoft Team –> Anuluj
2. Następnie wskazujemy: Zamiast tego dołącz w przeglądarce.
3. Zezwalamy na użycie mikrofonu i aparatu.
4. W polu Wpisz nazwę prosimy wpisać swoje imię i nazwisko następnie: Dołącz teraz.