Strona główna → Spotkania z sędzią Anną Marią Wesołowską

Spotkania z sędzią Anną Marią Wesołowską

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu, ul. Odrodzenia 37 zaprasza na spotkania z sędzią Anną Marią Wesołowską, które odbędą się w dniu 23 lutego 2016 r., według poniższego harmonogramu:

1030 – 1200 – Spotkanie z dziećmi oddziałów przedszkolnych i uczniami klas I – III Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu, ul. Odrodzenia 37 (sala gimnastyczna).

1300 – 1530 – Spotkanie z uczniami klas IV – VI radomskich szkół podstawowych – Sala Koncertowa Urzędu Miasta w Radomiu.

Tematem obydwu spotkań będą nowe zagrożenia, czyli grooming, zagrożenia internetowe, cyberprzemoc, przemoc rówieśnicza, formy łagodzenia konfliktów, symulacje rozpraw sądowych, zasady odpowiedzialności za naruszenie prawa.

1700 – 1830 – Spotkanie z nauczycielami PSP nr 1, rodzicami i partnerami szkoły realizującymi działania z zakresu profilaktyki – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu, ul. Odrodzenia 37 (sala gimnastyczna).

Temat spotkania będzie ochrona dziecka przed konfliktem z prawem, zasady współpracy rodziców ze szkołą, rola służb pomocowych w budowaniu bezpiecznej szkoły, wykorzystanie zasobów lokalnych w działaniach profilaktycznych.

Organizator:

·         Prezydent Miasta Radomia – p. Radosław Witkowski

·     Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu – p. Bogusz Florczak we współpracy z Wydziałem Edukacji i Wydziałem Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miasta w Radomiu

W  załączeniu zdjęcie p. A.M. Wesołowskiej do wydruku (dla chętnych uczniów) z możliwością zdobycia autografu po spotkaniu. pobierz