Strona główna → Spotkania z sędzią Anną Marią Wesołowską oraz dr. Marcinem Bednarczykiem - fotorelacja

Z olbrzymią radością przedstawiamy Państwu fotorelację z niezwykłego spotkania z sędzią Anną Marią Wesołowską oraz dr. Marcinem Bednarczykiem.

Z inicjatywy Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Daszyńskiego w Radomiu - Bogusza Florczaka, doszło do spotkania z sędzią Anną Marią Wesołowską oraz dr. n. społ. Marcinem Bednarczykiem - seksuologiem, założycielem i prowadzącym Centrum Mediacji i Ekspertyz Sądowych.

Tematem spotkania, które odbyło się 16 września 2021 r., były: "Nowe formy profilaktyki zintegrowanej w świetle współczesnych zagrożeń dzieci i młodzieży”.

O godzinie 1230 przeszliśmy do Sali Koncertowej Radomskiej Orkiestry Kameralnej ul. Żeromskiego 53 w Radomiu. Tam odbyło się spotkanie z młodzieżą radomskich szkół podstawowych. Młodzież wysłuchała prelekcji, a potem mogła zadawać pytania zaproszonym gościom, zdobyć autografy i uwiecznić tę chwilę pamiątkowym zdjęciem.

W godzinach popołudniowych, o 1730 w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1, ul. Odrodzenia 37 odbyło się spotkanie z rodzicami, nauczycielami, przedstawicielami instytucji współpracujących ze szkołami w zakresie działań wychowawczo-profilaktycznych.

Po spotkaniu wszyscy zaproszeni goście wzięli udział w słodkim poczęstunku, za który najserdeczniej dziękujemy niezastąpionym, jak zwykle w takich sytuacjach, RODZICOM i UCZNIOM naszej szkoły.