Strona główna → Ślubowanie klas pierwszych

Ślubowanie klas pierwszych

23 października 66 uczniów klas pierwszych zostało przyjętych do grona uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Radomiu. Wszyscy uśmiechnięci, w galowych strojach, prezentowali wiersze i piosenki.

Najważniejszym okazał się moment składania uczniowskiej przysięgi, a później indywidualnego pasowania dokonanego przez dyrekcję szkoły: p. Bogusza Florczaka, p. Elżbietę Sochę oraz p. Jolantę Dąbrowską. Na pamiątkę tak ważnego wydarzenia każdy uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom, książeczkę SKO oraz rożek obfitości wypełniony słodyczami.

Wszystkim pierwszakom na początek życzymy w szkole dużo piątek, wiele słońca na podwórzu, mało łez, humoru dużo, zdrowia, szczęścia i tak, co rok, by udany był ten pierwszy krok!