Strona główna → Ślubowania uczniów klas pierwszych 2022 r.

Ślubowania uczniów klas pierwszych 2022 r.

Dnia 17 listopada 2022 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców oraz całej społeczności szkolnej.

W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę i klasę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Uroczystość uświetnili: Wiceprezydent p. Katarzyna Kalinowska, Mazowiecka Kurator Oświaty p. Aurelia Michałowska oraz Dyrektorzy radomskich placówek oświatowych.

Po złożeniu ślubowania Dyrekcja szkoły wraz z zaproszonymi Gośćmi dokonali symbolicznego aktu pasowania na ucznia. Po pasowaniu dzieci oficjalnie zostały przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły i stały się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Otrzymały dyplomy i upominki. Pierwszoklasiści zaprezentowali krótki program artystyczny - zdali swój pierwszy egzamin na ucznia i zasłużyli na słodki poczęstunek. Ten dzień na długo zostanie w pamięci Pierwszaków.

Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce. Powodzenia! Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością!