Strona główna → Radomskie Dni Godności

Radomskie Dni Godności

W dniu 15 maja bieżącego roku rozpoczęły się obchody XI Radomskich Dni Godności.

Dni te są w szczególny sposób poświęcone osobom niepełnosprawnym, ich twórczości, edukacji i potrzebom.

Nasza szkoła od 11 lat jest członkiem Radomskiego Forum Integracyjnego, które jest jednocześnie organizatorem Dni Godności. Z ramienia szkoły Forum to reprezentuje Anna Wiśniewska- pedagog szkolny.

W czwartek 15 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w korowodzie ulicami miasta.     W marszu tym uczestniczyła w tym roku klasa 3c integracyjna z nauczycielkami: p. Marią Stępień oraz p. Agnieszką Puzianowską – Zdunek.

Natomiast na scenie przy klubie Środowisk Twórczych „Łaźnia” zaprezentowali się w tańcach towarzyskich: Julia Szymak i Jakub Lesiak uczniowie klasy 5b oraz Izabela Bogucka z klasy 4a i Jakub Pacocha z klasy 4s.