Strona główna → Quiz dla uczniów

Quiz dla uczniów

Quiz dla uczniów klas piątych i szóstych na temat wiedzy o szkodliwości palenia

W dniu 12 czerwca 2015r. w ramach realizacji programów: wychowawczego, profilaktyki oraz „Bezpieczna i przyjazna szkoła”, został przeprowadzony wśród uczniów klas piątych i szóstych quiz na temat szkodliwości palenia papierosów.

Quiz został przygotowany i przeprowadzony przez zespół wychowawczy szkoły. Wzięły w nim udział trzyosobowe drużyny z klas: Vb, Vc, Vds, VIa,VIb, VIc. Zadaniem uczestników było udzielenie poprawnej odpowiedzi na wylosowane pytanie, których w sumie było 4. Zwycięzcami quizu okazały się drużyny z klas VIb i VIc, które zdobyły maksymalną ilość 24 punktów.

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w quizie i gratulujemy dużej wiedzy na temat negatywnych skutków palenia papierosów oraz pomysłów na zdrowe życie bez nikotyny.

Anna Wiśniewska - pedagog szkolny