Strona główna → Powitanie wiosny 2014

Powitanie wiosny 2014

Dnia 21 marca w naszej szkole odbyło się uroczyste powitanie wiosny. W tym dniu uczniowie klas IV - VI oraz nauczyciele uczestniczyli we wspólnej zabawie pod hasłem „Powitanie wiosny 2014”. Gościnnie wystąpili harcerze z 64 RDH, którzy dla uczniów naszej szkoły przygotowali rozgrywki sportowe.

Uroczystość poprowadzili przedstawiciele samorządu szkolnego Katarzyna Kmita oraz Filip Wojtyniak.

Każda klasa uczestniczyła w 8 konkurencjach.

1. Ekologiczna Marzanna.

2. Konkurs „Przysłowia”.

3. Prezentacja plakatów z oznakami wiosny oraz ciekawostki o danym ptaku lub roślinie.

4. Turniej wiedzy o wiośnie.

5. Mini playback show.

6. Konkurs „Słowa o wiośnie”.

7. Pokaz mody wiosennej 2014.

8. Zawody sportowe.

W czasie trwania całej zabawy towarzyszyła wszystkim muzyka o tematyce wiosennej w wykonaniu Marka Grechuty oraz zespołu „Skaldowie”. Za aktywny udział w zabawie wszystkie klasy otrzymały dyplomy natomiast klasa VIc za zajęcie I miejsce w klasyfikacji generalnej otrzymała nagrodę główną - słodycze dla całej klasy.