Strona główna → PÓŁKolonia 2021

PÓŁKolonia 2021

Słońce, Żółty, Spirala, Lato, Design, Blask, Ciepły Dziecko, Dzieci, Dla Dzieci, Ludzie, Życia, Styl Życia

ZAPRASZAMY NA PÓŁKOLONIĘ
RGANIZOWANĄ PRZEZ

PSP NR 1 W RADOMIU
UL. ODRODZENIA 37

TERMIN: 28.06-09.07.2021 r.
KOSZT: 420 ZŁ

Zapewniamy:

v 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek.

v Zajęcia sportowo-rekreacyjne na świeżym powietrzu.

v Całodzienne wycieczki edukacyjne.

v Zajęcia warsztatowe w szkole i poza nią.

v Opiekę wykwalifikowanej kadry.

v Codziennie wiele atrakcji.

Zajęcia prowadzone będą w godzinach 8.30-15.30 (od 7.00 do 8.30 zajęcia opiekuńcze dla zgłoszonych wcześniej uczniów).

ZAPISY W SEKRETARIACIE SZKOŁY
W DNIU 11.06.2021 R. (PIĄTEK) OD GODZINY 7.00

ZGODNIE ZE SZKOLNYM REGULAMINEM REKRUTACJI.

UWAGA!!!
JEDNA OSOBA Z KOLEJKI MOŻE WPISAĆ NA LISTĘ
TYLKO TRZECH UCZESTNIKÓW!!!

Koszt półkolonii 420zł. Zwrot kart kwalifikacyjnych i wpłaty do 17.06.2021 r. Brak kompletu dokumentów do tego dnia dyskwalifikuje uczestnika – możliwość udziału otrzymuje osoba z listy rezerwowej.

Prosimy Rodziców o dokładne uzupełnianie danych dziecka oraz uwzględnienie specjalnych potrzeb edukacyjnych (np. posiadanie orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego). Pozwoli to na odpowiedni dobór grup wychowawczych. Zgodnie z rozporządzeniem
w sprawie organizacji wypoczynku w grupie 20-osobowej mogą być jedynie dzieci powyżej 10 roku życia.