Strona główna → Podsumowanie XII Radomskiej Olimpiady Młodzieży

Podsumowanie XII Radomskiej Olimpiady Młodzieży

Podsumowanie XII Radomskiej Olimpiady Młodzieży.

W piątek 07.10.2016r. w nowej sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej numer 29 przy ulicy Ceglanej w Radomiu odbyło się uroczyste podsumowanie XII Radomskiej Olimpiady Młodzieży, gdzie została przedstawiona klasyfikacja szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych dziewcząt i chłopców za rok szkolny 2015/2016. Zostały także wręczone nagrody dla nauczycieli oraz uczniów.

W ramach Radomskiej Olimpiady Młodzieży rozrywane są zawody w 20 dyscyplinach sportowych. - Radomska Olimpiada Młodzieży to spore przedsięwzięcie trwające przez cały rok szkolny. W ramach tej imprezy wręczane jest ponad dwa i pół tysiąca medali, ponad 250 pucharów i 1200 dyplomów. Startuje w niej ponad dziesięć tysięcy uczniów.

Klasyfikacja szkół w ramach XII Radomskiej Olimpiady Młodzieży w roku szkolnym 2015/2016:

Szkoły podstawowe:

1. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34
    2. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4
    3. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1

Podczas dekoracji dyrektor PSP1 Bogusz Florczak otrzymał puchar oraz symboliczny czek na kwotę 2000 tysięcy złotych jako nagrodę dla szkoły z przeznaczeniem na sprzęt sportowy.

Wyróżnieni nauczyciele: Aldona Majewska (PSP 1), Katarzyna Bielak (PG 3), Piotr Bielak (PG 3), Grzegorz Chałupka (PSP 29), Tadeusz Cheda (PSP 34), Beata Chodnikiewicz (ZSO 6), Wiesław Faliński (ZS Elektronicznych), Ewa Karaś (V LO), Jerzy Kupis (PSP 4), Maciej Kwiatkowski (PG 13), Marcin Leszczyński (IV LO), Paweł Lewandowski (ZSO 4), Wojciech Pawłowski (ZSO 4), Robert Półbratek (PSP 6), Paweł Płatos (PSP 34), Arkadiusz Sawiczyński (V LO), Katarzyna Skórkiewicz (PG 13), Krzysztof Śmiałęk (PSP 4), Włodzimierz Trzeciak (ZS Technicznych).

Wyróżnieni uczniowie: Nina Podsiadły (PSP 1), Maciej Gędaj (V LO), Hubert Głogowski (IV LO), Karolina Janas (V LO), Klara Karoń (ZSO 4), Przemysław Kula (PSP 4), Patryk Kwadrans (PG 3), Kinga Leśniewska (PG 13), Iga Majkowska (PG 13), Jakub Michalczewski (PG 3), Aleksandra Palmer (ZSO 6), Franciszek Pastuszka (PSP 34), Kacper Skalski (PSP 34), Wojciech Skrzek (ZS Elektronicznych), Paweł Tomczyk (ZS Technicznych), Jakub Trześniewski (PSP 29), Dominik Winiarski (ZSO 4), Robert Wroński (PSP 6), Mateusz Zawiślak (PSP 4).