Strona główna → Podsumowanie konkursu Palma, pisanka, kartka wielkanocna

Podsumowanie konkursu Palma, pisanka, kartka wielkanocna

W marcu 2018 roku wychowawcy świetlicy zorganizowali konkurs Palma, pisanka, kartka wielkanocna, który cieszył się zainteresowaniem wśród dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III. Uczniowie: Amelia Gniadek, Oskar Statowski z oddziału przedszkolnego, Aleksandra Skorupa z Iai, Krzysztof Gniadek z Ic, Bartosz Jężak z IIai, Maja Glińska z IIIb, Zuzanna Glińska, Wiktoria Maciąg i Natalia Stetkiewicz z IIIc przygotowali bardzo ciekawe pod względem artystycznym prace, które wzięły udział w Powiatowym Konkursie Palma, pisanka, karta z Wielkanocy organizowanym przez Dom Kultury Borki. Krzysztof Gniadek z kl.Ic uzyskał wyróżnienie w tym konkursie. Wszystkie dzieci biorące udział w szkolnym konkursie otrzymały nagrody. Gratulujemy!