Strona główna → Podsumowanie akcji: „Kolorowy tydzień” i „Śniadanie daje moc”

Podsumowanie akcji: „Kolorowy tydzień” i „Śniadanie daje moc”

W dniu 17 listopada 2017 roku odbył się apel podsumowujący akcje: „Kolorowy tydzień” i „Śniadanie daje moc”. Uczniowie klasy IIIa integracyjnej pod okiem wychowawcy pani Małgorzaty Stępniewskiej i nauczyciela wspomagającego pani Katarzyny Bidas przygotowali inscenizaję o zdrowym odżywiani. Uczennice klasy Ib zaprezentowały pełen humoru wiersz pt. „Sklepik szkolny”. W celu utrwalenia ważnego miejsca warzyw i owoców w piramidzie żywieniowej uczniowie klasy IIc przygotowali inscenizację wiersza „Na straganie” - owacjom nie było końca!!!! Kulminacyjnym punktem apelu było nagrodzenie osób, które swym owocowo - warzywnym przebraniem zachwyciły Jury.

A oto one: Maja Pomagalska kl. Ib, Antoni Niegrzybowski kl. Ib, Magdalena Górnik kl. IIc, Apolonia Mazurkiewicz kl. IIc, Wiktoria Kowal kl. IIIa integracyjna.

Dzieci oddziału przedszkolnego i klas I-III otrzymali słodki, witaminowy poczęstunek.

Wszystkim uczestnikom pięknie dziękujemy.

Koordynatorzy akcji
Bożena Natora, Anita Pęksyk- Sokalska