Strona główna → Pierwszy wtorek miesiąca - marzec 2024

Pierwszy wtorek miesiąca - marzec 2024

Spotkania nauczycieli z rodzicami w ramach pierwszego wtorku miesiąca – 5 marca 2024, 
od godziny 17:00 do godziny 18:00

 

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Wychowawcy klas / 
nauczany przedmiot

Sala

1.

 Kalita Aleksandra

oddział przedszkolny ai

30

2.

 Grabska Marta

nauczyciel wspomagający

30

3.

 Domagała Agnieszka

1 ai

4

4.

 Urbanek Ilona

nauczyciel wspomagający

4

5.

 Rzepkowska Izabela

obowiązki wychowawcy w świetlicy

gabinet wicedyrektorów

6.

 Soroczyńska Danuta

1 b

nauczyciel nieobecny

7.

 Dziurzyńska Dorota

2 ai

3

8.

 Nowakowska Anna 

nauczyciel wspomagający

3

9.

 Wrochna Elżbieta

2 bi

13

10.

 Dulepska Małgorzata

nauczyciel wspomagający

13

11.

 Kwiatkowska Anna

2 c

nauczyciel nieobecny

12.

 Stępniewska Małgorzata

3 ai

4

13.

 Bidas Katarzyna

nauczyciel wspomagający

4

14.

 Stępień Maria

3 b

13

15.

 Gawrońska Iwona

4 ai, geografia

10

16.

 Zatoń Magdalena

nauczyciel wspomagający

nauczyciel nieobecny

17.

 Łazuk Aneta

4 b, język polski

102

18.

 Konarska Beata

nauczyciel wspomagający

102

19.

 Mężyk Agnieszka

5 ai, język polski

102

20.

 Bajon Małgorzata

nauczyciel wspomagający

nauczyciel nieobecny

21.

 Kwalińska Aneta

5 b, matematyka, informatyka

103

22.

 Wołczyńska Dagmara

nauczyciel wspomagający

103

23.

 Rejmer Renata

5 c, język angielski

8

24.

 Tomczyk Katarzyna

6 ai, język polski

108

25.

 Marszałek Emilia

nauczyciel wspomagający

108

26.

 Suwała Edyta

6 bi, przyroda, biologia

10

27.

 Grabska Anna

nauczyciel wspomagający

10

28.

 Suwała-Traczyk Magdalena

6 c, język angielski

106

29.

 Gawrońska Barbara

7 ai, matematyka

103

30.

 Małecka Barbara

nauczyciel wspomagający

103

31.

 Piecyk Justyna

7 b, język niemiecki

106

32.

 Chojnacka Anna

7 c, muzyka, plastyka

5

33.

 Socha Elżbieta

nauczyciel wspomagający

5

 34.

 Różycka Aneta

7 ai, język polski

108

 35.

 Piwowarczyk Monika

nauczyciel wspomagający, technika

108

 36.

 Kapciak Izabela

8 b, język polski

104

 37.

 Dąbrowska Magdalena

Chemia, biologia

9

 38.

 Kruk-Maj Agnieszka

Matematyka, informatyka

107

 39.

 Wichowska Anna

historia, doradztwo zawodowe

7

 40.

 Węgrzycka Małgorzata

historia

7

 41.

 Nowak Magdalena

język angielski

8

 42.

 Święcicka Edyta

język angielski 

8

 43.

 Chłosta Adam Jacek

informatyka 

105

 44.

 Pańkowski Paweł

obowiązki wychowawcy w świetlicy

świetlica szkolna

 45.

 Jeżak Aldona

język niemiecki,
obowiązki wychowawcy w świetlicy

świetlica szkolna

 46.

 Nowak Małgorzata

obowiązki wychowawcy w świetlicy

świetlica szkolna

47.

 Wójcik Marcin

obowiązki wychowawcy w świetlicy

świetlica szkolna

 48.

 Solecka Marzena

bibliotekarz

biblioteka

 49.

 Lewandowska-Zaczek Anna

psycholog

gabinet psychologa

 50.

 Wiśniewska Anna

pedagog

gabinet pedagoga

 51.

 Pęksyk- Sokalska Anita

logopeda,

gabinet logopedy

 52.

 Puzianowska - Zdunek Agnieszka

logopeda, rewalidacja

nauczyciel nieobecny

 53.

 Kochanowska Edyta

wychowanie fizyczne

pokój przy sali gimnastycznej

 54.

 Liwanowski Paweł

wychowanie fizyczne

pokój przy sali gimnastycznej

 55.

 Majewska Aldona

wychowanie fizyczne

pokój przy sali gimnastycznej

 56.

  s. Teresa Piecuch

religia

15

 57.

 Ks. Paweł Łęcki

religia

15

 58.

 Szymczyk Anna

religia

15

 59.

 Zakrzewska Ida

fizyka

9

 

Zapraszamy