Strona główna → Pierwszy wtorek miesiąca - październik 2022

Pierwszy wtorek miesiąca - październik 2022

Spotkania nauczycieli z rodzicami w ramach pierwszego wtorku miesiąca – październik 2022, 
od godziny 17:00 do godziny 18:00 

 

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Wychowawcy klas / 
nauczany przedmiot

Sala

1.

 Domagała Agnieszka

oddział przedszkolny ai

30

2.

 Anna Kwiatkowska

nauczyciel wspomagający

30

 3.

 Dorota Dziurzyńska

1 ai

3

 4.

 Anna Nowakowska 

nauczyciel wspomagający

3

 5.

 Elżbieta Wrochna

1 b

13

 6.

 Magdalena Wójcik

nauczyciel wspomagający

13

7.

 Małgorzata Gumińska

1 c

14

8.

 Marta Grzybowska

2 ai

nauczyciel nieobecny

9.

 Katarzyna Bidas

nauczyciel wspomagający

4

 10.

 Maria Stępień 

2 b

13  

 11.

 Danuta Soroczyńska

3 ai

nauczyciel nieobecny

 12.

 Magdalena Zatoń

nauczyciel wspomagający

14

 13.

 Aleksandra Wlazło

3 b

4

 14.

 Beata Konarska

nauczyciel wspomagający

4

 15.

 Agnieszka Mężyk

4 ai, język polski

102

 16.

 Katarzyna Oleś

nauczyciel wspomagający

102

 17.

 Aneta Kwalińska

4 b, matematyka, informatyka

103

 18.

 Renata Rejmer

4 c, język angielski

8

 19.

 Katarzyna Tomczyk

5 ai, język polski

108

 20.

 Anna Grabska

nauczyciel wspomagający

108

 21.

 Edyta Suwała

5 bi, przyroda, biologia

nauczyciel nieobecny

 22.

 Mariola Górska

nauczyciel wspomagający

10

23.

 Magdalena Suwała-Traczyk

5 c, język angielski

106

 24.

 Barbara Gawrońska

6 ai, matematyka

103

 25.

 Barbara Małecka

nauczyciel wspomagający

103

 26.

 Justyna Piecyk

6 b, język niemiecki

106

 27.

 Anna Chojnacka

6 c, muzyka, plastyka

5

 28.

 Elżbieta Socha

nauczyciel wspomagający

gabinet wicedyrektorów

 29.

 Aneta Różycka

7 ai, język polski

108

 30.

 Monika Piwowarczyk

nauczyciel wspomagający, technika

108

 31.

 Izabela Kapciak

7 b, język polski

104

 32.

 Agnieszka Kruk-Maj

8 ai, matematyka

107

 33.

 Barbara Jędrzejewska

nauczyciel wspomagający

107

 34.

 Aneta Łazuk

8 b, język polski

102

 35.

 Iwona Gawrońska

8 c, geografia

10

 36.

 Małgorzata Dulepska

nauczyciel wspomagający

10

 37.

 Anna Wichowska

8 d, historia, doradztwo zawodowe

nauczyciel nieobecny

 38.

 Małgorzata Bajon

rewalidacja

biblioteka

 39.

 Małgorzata Węgrzycka

 historia

8

 40.

 Magdalena Nowak

 język angielski

106

 41.

 Edyta Kutera

język angielski

6

 42.

 Marita Kowalska

język angielski

6

 43.

 Adam Jacek Chłosta

informatyka

105

 44.

 Magdalena Dąbrowska

chemia

gabinet wicedyrektorów

 45.

 Elżbieta Mroczek

matematyka

107

 46.

 Paweł Pańkowski

obowiązki wychowawcy w świetlicy

świetlica szkolna

 47.

 Aldona Jeżak

język niemiecki, obowiązki wychowawcy w świetlicy

świetlica szkolna

 48.

 Małgorzata Nowak

obowiązki wychowawcy w świetlicy

świetlica szkolna

 49.

 Halina Sulima

obowiązki wychowawcy w świetlicy

świetlica szkolna

 50.

 Anna Lewandowska-Zaczek

psycholog

gabinet psychologa

 51.

 Anna Wiśniewska

pedagog

nauczyciel nieobecny

 52.

 Anita Pęksyk- Sokalska

logopeda,

gabinet logopedy

 53.

 Agnieszka Puzianowska - Zdunek

logopeda, rewalidacja

gabinet logopedy

 54.

 Marcin Wójcik

wychowanie fizyczne

 pokój przy sali gimnastyczne

 55.

 Edyta Górka

wychowanie fizyczne

pokój przy sali gimnastyczne

 56.

 Paweł Liwanowski

wychowanie fizyczne

pokój przy sali gimnastyczne

 57.

 Aldona Majewska

wychowanie fizyczne

pokój przy sali gimnastyczne

 58.

 s. Teresa Piecuch

religia

15

 59.

 Ks. Paweł Łęcki

religia

15

 60.

 Anna Szymczyk

religia

15

 61.

 Ida Zakrzewska

fizyka

9

 62.

 Marzena Solecka

bibliotekarz

biblioteka

 63.

 Marcin Ośka

wiedza o społeczeństwie

9

 64.

 

 

 

 

Zapraszamy