Strona główna → Pierwszy w historii "jedynki" sukces medalowy na Mazowszu!

Pierwszy w historii "jedynki" sukces medalowy na Mazowszu!

26 maja odbyły się Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych i Gimnazjów. W ogólnej klasyfikacji uczniowie naszej szkoły zajęli:

-III miejsce zespół dziewcząt w składzie: Maja Wierzbicka, Ramona Walczak kl. 4d/s, Oliwia Młodawska, Aleksandra Pastuszka kl. 4d/s, Katarzyna Fabiszewska, Nina Podsiadły kl. 5d/s, Oliwia Mazur kl. 6b i Maja Mroziewicz kl. 6a.

-II miejsce zespół chłopców w składzie: Kasperek Jakub kl. 4d, Węgliński Bartosz kl. 3c, Sońta Kacper, Barszcz Damian kl. 4d/s, Węgliński Błażej, Pierzchała Adam kl. 5d/s, Hubert Borkowski kl. 6a, Lesiak Jakub 6b.

Sukcesy indywidualne

Konkurencja 25m stylem grzbietowym:

III miejsce- Oliwia Młodawska

III miejsce- Kasperek Jakub

Konkurencja 25m stylem dowolnym:

II miejsce- Maja Wierzbicka

I miejsce- Błażej Węgliński

Konkurencja 50m stylem dowolnym:

II miejsce- Nina Podsiadły

III miejsce- Błażej Węgliński

Sztafety 8x25m styl dowolny (składy jak wyżej):

III miejsce- dziewczęta

III miejsce- chłopcy

To pierwszy w historii „jedynki”  sukces medalowy na Mazowszu. Zawdzięczamy to uczniom skupionym w utworzonych w naszej szkole klasach sportowych.