Strona główna → PAŹDZIERNIK ŚWIĘTEM BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

PAŹDZIERNIK ŚWIĘTEM BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych przez cały miesiąc zapraszamy Uczniów i Nauczycieli do udziału w różnych zabawach, konkursach i innych atrakcjach.

1.     Szkolny Konkurs Pięknego Czytania dla klas II – 21 X 2014r.

2.    Konkurs Plastyczny dla klas III i IV pt. „Bohaterowie baśni Andersena”- od 13 X – 27 X 2014r.

Format pracy i technika wykonania dowolna. Prace przynosimy do biblioteki szkolnej. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 5 XI 2014r.

3.    Konkurs literacko-czytelniczy dla klas V i VI pt. „Moja biblioteka szkolna” – uczniowie piszą wiersz       lub hasło reklamujące bibliotekę. Prace należy przynieść do biblioteki szkolnej do 30 X 2014r.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 5 XI 2014r.

4.    Sonda pt. „ Wybieramy ulubioną książkę uczniów i ulubioną książkę z dzieciństwa naszych nauczycieli”.

Tytuły książek zapisane na kartkach będzie można wrzucać do urny w bibliotece szkolnej.

5.    „Słodki Tydzień” -od 27 X do 31 X 2014r. będziemy częstować cukierkami czytelników wypożyczających książki.

6.    Wśród uczniów, którzy w dniach od 13 X – 31 X 2014r. odwiedzą bibliotekę i wypożyczą książkę, zostanie wylosowana nagroda książkowa.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY

W BIBLIOTECE SZKOLNEJ