Strona główna → Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie

Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie

W Ośrodku Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie Caritas Diecezji Radomskiej, Radom, ul. Kościelna 14B  w okresie od września do grudnia 2018 roku odbywać się będzie bezpłatna terapia grupowa dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat z trudnościami emocjonalnymi.

Do udziału w terapii można zgłaszać dzieci:

- nieśmiałe, wycofane, zahamowane w kontaktach z innymi;

- dzieci, którym trudność sprawia rywalizacja z innymi, obrona własnego zdania czy wspólna zabawa;

- dzieci, które są zbyt eskpansywne wobec innych np. naruszają granice;

- nie przestrzegające zasad w grupie;

- impulsywne;

- z nasilonym lękiem separacyjnym.

Obecnie trwa nabór do grupy. W celu skorzystania tej formy pomocy rodzice lub opiekunowie prawni mogą zgłosić dziecko na zajęcia pod numerem telefonu: 48 365 10 87 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 16.00.

Decyzja o udziale dziecka w grupie terapeutycznej będzie poprzedzona konsultacją psychoterapeuty z rodzicami dziecka.

Spotkania grupy terapeutycznej odbywać się będą raz w tygodniu w siedzibie Ośrodka przy ul. Kościelnej 14B.

pedagog szkolny Anna Wiśniewska