Strona główna → Olimpijska Szkółka Tańca i Dobrych Manier

Olimpijska Szkółka Tańca i Dobrych Manier

Szanowna Dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele,

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i pomoc przy organizacji i realizacji programu edukacyjno-wychowawczego Olimpijska Szkółka Tańca i Dobrych Manier.

Nauczanie młodego człowieka jest czymś wyjątkowym. Jest misją, w której cierpliwość, wyrozumiałość i zrozumienie tworzy dziecko otwartym, tolerancyjnym i wrażliwym na otaczający je świat. To radość przekazywania wiedzy i kształtowania światopoglądu, której owocem jest dobry człowiek.

Dzięki Państwa życzliwości możliwe będzie realizowanie trudnego, a zarazem pięknego zadania, jakim jest wychowanie młodego człowieka poprzez grupową zabawę, taniec i naukę podstawowych zasad dobrego zachowania.

Już od 18 lat realizujemy w szkołach podstawowych, na terenie całej Polski, program Olimpijskiej Szkółki Tańca  i Dobrych Manier,  który wspiera działania rodziców i nauczycieli w kształceniu i wychowaniu dzieci.

Jednocześnie pragniemy z wielką radością poinformować, iż nasze wieloletnie starania oraz wkład jaki wnieśliśmy w wychowanie  dzieci został doceniony :

Ministerstwo Edukacji Narodowej po rozpatrzeniu naszego wniosku zdecydowało zarekomendować program edukacyjno – wychowawczy pt. „Olimpijska Szkółka Tańca i Dobrych Manier” przyznając mu Oficjalny Patronat Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Aktualnie  działamy jako niepubliczna placówka oświatowo-wychowawcza dla dzieci i młodzieży pod nazwą Centrum Tańca Wasilewski-Felska, realizując formę  kształcenia pozaszkolnego  polegającego na rozwijaniu zainteresowań i uzdolnień uczestników zajęć.

.

z  tanecznym pozdrowieniem