Strona główna → Nasz udział w Dniach Godności

Nasz udział w Dniach Godności

W dniach 16-18 maja 2013roku odbyły się w Radomiu X Jubileuszowe Dni Godności Osób Niepełnosprawnych.

Dni te mają na celu przede wszystkim integrację osób dotkniętych różnego rodzaju niepełnosprawnościami z ludźmi zdrowymi jak również ukazanie potrzeb i problemów z jakimi borykają się osoby niepełnosprawne.

Z myślą o nich od 10 lat są organizowane w maju Dni Godności a nasza szkoła jest członkiem Radomskiego Forum, które organizuje obchody tych dni w naszym mieście. Również i w tym roku  nasi uczniowie czynnie włączyli się w uświetnienie uroczystości występując w dniu 16 maja na scenie przy ul. Żeromskiego oraz biorąc udział w korowodzie.

Na scenie zaprezentowali się w dwóch tańcach towarzyskich: Michał Różycki z klasy 5c i Nina Chodyń z klasy 5ai, w tańcu hip- hop- Dominika Wakuła z klasy 5c a w piosence ,, Ona tańczy dla mnie”- uczniowie z kasy 6d.

W korowodzie uczestniczyła integracyjna klasa 2ai.