Strona główna → Nasz udział w akcji "Szlachetna Paczka"- prosimy o wsparcie

Nasz udział w akcji "Szlachetna Paczka"- prosimy o wsparcie

Już po raz drugi nasza szkoła bierze udział w akcji Szlachetna  Paczka, która ma na celu pomóc ludziom pokrzywdzonym przez los przeżyć godnie zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie tej szlachetnej akcji poprzez włączenie się do zbiórki przeprowadzonej w naszej placówce.

Prosimy o przynoszenie  produktów żywnościowych takich jak: herbata, kawa, makaron, mąka, cukier, olej, konserwy mięsne, soczki dla niemowląt, kasza manna dla niemowląt. Środków czystości: proszek do prania, szampon, mydła, pieluszki dla niemowląt (nr 2 i 3), mydło, zasypka i oliwka Bambino, proszek do prania dla niemowląt, pasty do zębów.

Jeśli ktoś z Państwa dysponuje niepotrzebnym  wózkiem dla bliźniaków  w dobrym stanie, sankami i karuzelą nad dziecięce łóżeczko i mógłby je nam podarować będziemy ogromnie wdzięczni w imieniu potrzebującej rodziny. Mile widziane będą również ubranka chłopięce wiek 2 miesiące i 1,5 roku.

Dary prosimy dostarczyć do biblioteki szkolnej lub do wychowawców klas do 5 grudnia 2012r.

Liczymy na Państwa pomoc i wsparcie. Dziękujemy!

Miło jest nam poinformować, że Pani Renata z Mężem i dziećmi- osoba obdarowana przez nas przesyła serdeczne podziękowania. Otrzymaliśmy od Pani Renaty ręcznie wykonaną piękną kartkę z podziękowaniami i życzeniami świątecznymi cyt.:

"Bardzo serdecznie dziękujemy za prezenty.

Jednak najpiękniejszym prezentem dla nas

jest wyraz zadowolenia na twarzy naszego

starszego synka, za co bardzo dziękujemy.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia

życzymy Państwu wszystkiego dobrego zdrowia, szczęścia

spełnienia najskrytszych marzeń oraz aby nowy rok

był lepszy i szczęśliwszy dla Państwa"

A my oczywiście bardzo dziękujemy.