Strona główna → Nasi uczniowie w Konkursie Recytatorskim „Dziecięcy Świat Poezji”

Nasi uczniowie w Konkursie Recytatorskim „Dziecięcy Świat Poezji”

W PSP nr 1 eliminacje szkolne cieszyły się ogromną popularnością. Wzięło w nich udział 34 uczniów z klas 0 –III.  Dzieci z wypiekami na twarzy recytowały wiersze poety. Wszystkie były bardzo podekscytowane występem przed publicznością  i z niecierpliwością czekały na wyniki obrad jury. Po długiej i burzliwej naradzie do ścisłego finału zakwalifikowało się  5 dzieci . Wszystkie reprezentowały naszą szkołę w finale w Domu Kultury „Borki”.  Jak się okazało wybór był trafny!

W kategorii kl. II – III

II miejsce zajęła uczennica kl. 2a Dominika Senderowska, która wyrecytowała wiersz pt. „Słoń Trąbalski”

III miejsce zajęli: uczennica kl. 2s Wiktoria Mikos z wierszem „W Aeroplanie”
i uczeń kl. 3a Krzysztof Gondek, który opowiedział wiersz  „O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci”.

Uczennica oddziału przedszkolnego ai Amelia Karbownik w swojej kategorii  otrzymała wyróżnienie!

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!

Mamy nadzieję, że rozbudzony tym konkursem entuzjazm i chęć czytania pozostaną w Was na zawsze!