Strona główna → Nabór wolontariuszy do Szkolnego Klubu Wolontariatu "Słoneczni"

Nabór wolontariuszy do Szkolnego Klubu Wolontariatu "Słoneczni"

Szkolny Klub Wolontariatu „Słoneczni”, działający przy naszej szkole, przeprowadza nabór wolontariuszy. Poszukujemy uczniów, którzy chcieliby bezinteresownie zaangażować się na rzecz innych, m. in. poprzez współpracę     z instytucjami, fundacjami. Na terenie szkoły Klub prowadzi różnego rodzaju akcje o charakterze charytatywnym, np. Grosz do grosza, Góra Grosza, Szlachetna Paczka, zbiórki, kiermasze.

Szkolny Klub Wolontariatu na stałe współpracuje ze Stowarzyszeniem Centrum Młodzieży „Arka” w Radomiu.

Możemy się pochwalić siedmioma laureatami Konkursu „Ośmiu Wspaniałych” i tytułem Klub Roku 2011.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z p. Małgorzatą Bajon   w celu pobrania odpowiednich dokumentów.

Opiekunowie wolontariatu: Małgorzata Bajon, Katarzyna Tomczyk