Strona główna → Międzyszkolny Konkurs Plastyczny: „Żyj marzeniami, a nie uzależnieniami”

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny: „Żyj marzeniami, a nie uzależnieniami”

Z dumą zawiadamiamy, że nasza szkoła wzięła udział w: Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym: „Żyj marzeniami, a nie uzależnieniami”, którego organizatorem był MDK „Idalin”. Dzieci pod opieką nauczycielek plastyki i edukacji wczesnoszkolnej: p. Bożeny Natory, p. Anny Chojnackiej, p. Urszuli Kliszewskiej, p. Justyny Piecyk i p. Małgorzaty Stępniewskiej przygotowały przepiękne i niezwykle różnorodne prace plastyczne. Spośród wszystkich prac podczas eliminacji wewnątrzszkolnych zostały wyłonione te najlepsze w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1-3 i 4-7, które następnie wzięły udział w eliminacjach międzyszkolnym. Podczas Pikniku Rodzinnego, który odbył się 15.06.2018r. w MDK „Idalin” wybrano zwycięzców ze wszystkich szkół. Laureatami z naszej szkoły zostały:

·         w kategorii: klasy 1-3:

I miejsce: Magdalena Górnik z klasy 2 c

II miejsce: Lena Podsiadły z klasy 3 ai

·         w kategorii: klasy 4-7:

I miejsce: Kamila Faryna z klasy 7 c integracyjnej